*

Nieślubny syn Karola Wojtyły i 4-letni romans z kobietą? [Foto]

Utworzono: 2012-05-06 20.00 - Ostatnia aktualizacja: 2012-05-06 20.00
Tagi:

Pewna kobieta zszokowała krakowian! 6 maja na Rynku Głównym w Krakowie, koło kościoła św. Wojciecha stanęła z transparentem, który sugerował iż Karol Wojtyła miał romans z kobietą, oraz począł syna.
Z drugiej strony plakatu padają oskarżenia Karola Wojtyły, że wolał chodzić na spotkania przy blasku fleszy, niż zajmować się sprawami pedofilii, homoseksualizmu, sexoholizmu wśród kapłanów. Kobieta została zabrana przez straż miejską na komendę, ale po chwili wróciła manifestować swoje poglądy.

zgłoś nadużycie
Komentarze
joroszy joroszy
a za co ją straż miejska zgarnęła? Dodane

naruszenie santosubitości?

słownikowa słownikowa
Zibi Dodane

od jakiegoś czasu obserwuje Twoje radosne poczynania na tym portalu i mnie nie przestajesz zadziwiać. Brak etyki dziennikarskiej, a teraz zupełna ignorancja.

Od kiedy mężczyzna może "począć syna"? Byłby top prawdziwy cud natury! Może miałeś na myśli "spłodził syna"? Użyty przez Ciebie czasownik, którego znaczenia najwidoczniej nie znasz, odnosi się do "zajścia w ciążę". Póki co, o ile nie jesteś konikiem morskim, nie przekonasz mnie, że to jest możliwe w przypadku osobnika płci męskiej.

Analizując dalej Twój tekst piszesz: padają oskarżenia Karola Wojtyły. Karol Wojtyła oskarżał kogoś? Może to były oskarżenia tej kobiety WOBEC lub PRZECIWKO? Nie ma polskiego słowa seksoholizm?

pismaczek pismaczek
spójrz na opis w profilu Dodane

Tylko szkoły nie kocham. To wiele wyjaśnia :)

Asta Asta
WOJTYŁA Dodane

WOJTYŁA BYŁ PŁATNYM AGENTEM CIA! SPRZEDAŁ POLSKĘ AMERYKAŃCOM i OCZYWISCIE WATYKANOWI.

BYŁ TO CZŁOWIEK KTÓRY NIE MA PRAWA BYĆ ŚWIĘTYM!

fdhffg fdhffg
elek Dodane

ta pani musi by ostro popierdolona

Ada Ada
KAROL Dodane

Karol był zwykłym tchórzem i frajerem.

Dodaj swój komentarz: