*
Dodane 2014-02-04 12.15 , komentarzy 3

Dzień otwarty Kraków Areny: W marcu będzie okazja do zwiedzenia hali i zrobienia zdjęć

29 marca Kraków Arena otworzy się dla mieszkańców. Wszyscy chętni będą mogli zobaczyć największą halę sportową w Polsce od środka.

29 marca Kraków Arena otworzy się dla mieszkańców. Wszyscy ...

Dzień otwarty Kraków Arena: zrób sobie z...

Autor: mat. prasowe

Tym razem Agencja Rozwoju Miasta zapewnia, że każdy będzie miał szansę uczestniczyć w dniu otwartym Kraków Areny. Przypomnijmy, że na pierwszą taką imprezę limit miejsc wyczerpał się w ciągu kilki dni.

Zobacz też: Mistrzostwa Siatkówce 2014: Mecze w Krakowie [bilety, terminarz]


Kraków w tym roku będzie gospodarzem Mistrzostw Świata w Siatkówce Mężczyzn 2014, które zostaną po części rozegrane właśnie w hali widowiskowo-sportowej w Czyżynach. Żeby już teraz poczuć sportowe emocje, przed obiektem ustawiono tak zwane monidło, czyli dużą ilustrację przedstawiającą ludzi z wyciętymi otworami zamiast twarzy, przy którym robi się zdjęcie.Monidło Kraków Areny przedstawia szczęśliwą rodzinę w czasie rozgrywek mistrzostw w siatkówce. Obraz o rozmiarach 2,5 na 3,5 m jest dostępny codziennie do 29 marca 2014 roku w godzinach 10-17.

- Każdy, kto zrobi sobie zdjęcie z monidłem i wyśle nam swoją fotografię, zostanie automatycznie zarejestrowany na drugi dzień otwarty Kraków Areny w ostatnią sobotę marca - zapewnia Małgorzata Przedrzymirska, rzecznik prasowy ARM SA.

Będzie to impreza o charakterze rodzinnego festynu z atrakcjami dla różnych grup wiekowych. Dodatkowo goście będą mogli zwiedzić obiekt z przewodnikami.

Fotografię zgłoszeniową należy przesłać na adres dzienotwarty@krakowarena.pl. O dokładnej godzinie i miejscu zbiórki organizatorzy poinformują na dwa tygodnie przed wydarzeniem.

Kraków Arena: Trwają prace wykończeniowe [zdjęcia]X

Miejsce
w rankingu
Livia - Anna Zabielska

Razem z Wami piszę, komentuję i zapowiadam - co, jak, gdzie i kiedy. Bo Kraków to moje miasto ;) No i nie ma rzeczy nudnych, są tylko źle zaprezentowane!

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Piotr Gość
~Piotr
hmm 2014-02-04 15.34

może ja nie kumaty jestem ale co to monidło ??

Autor Gość
~Autor
Tytuł. 2014-02-04 16.01

Kiedyś było tam cicho i spokojnie............i przede wszystkim ładnie.

dsfhaf Gość
~dsfhaf
... 2014-02-04 20.15

Fajna stronka z nagrodami ---> http://firegifts.pl/?polecam=404613


BEZ PODAWANIA NR TEL itd.

Polecam, sprawdzona i wypłacalna! :)

Dodaj swój komentarz: