*
Dodane 2013-05-27 07.30 , komentarzy 3

Wojciech Cejrowski przyjdzie boso do Krakowa [program, bilety]

4 października podróżnik wystąpi ze swoim najnowszym komediowym show "Wojciech Cejrowski Boso do.... Krakowa. Prawo Dżungli".

Wojciech Cejrowski zawsze przyciąga tłum...

Autor: mat. prasowe

4 października, Kraków, Auditorium Maximum, godzina 19.30Wojciech Cejrowski znany jest ze swojego ciętego języka, zamiłowania do podróży i... niechęci do butów. Od 20 lat wyprawia się najdziksze zakamarki planety. Odwiedził ponad 40 krajów na sześciu kontynentach. Uwielbia Amazonię, gdzie jak twierdzi ratuje od zapomnienia i zagłady ostatnich wolnych Indian. Jego relacje z podróży pełne są barwnych opisów i fantastycznych przygód. Jako trzeci w historii Polak został przyjęty do prestiżowego Royal Geographical Society (Królewskie Towarzystwo Geograficzne) w Londynie.

Swój najnowszy program "Prawo Dżungli" przygotował w formie stand-up comedy, dzięki czemu można spodziewać się szalonej podróży po dzikich zakamarkach świata. Będzie mnóstwo ciętego dowcipu, zabawnych i kąśliwych anegdot z kraju i ze świata, ale także relacje, mnóstwo informacji i ciekawostek oraz wspaniałe zdjęcia. A po występie okazja do zdobycia autografu, zrobienia sobie fotografii oraz zakupu płyt i książek.

Ceny biletów od 50 do 65 zł, w zależności od sektora, dostępne w salonach Empik, Filmotechnice (Rynek Główny 9, Pasaż Bielaka), biletyna.pl oraz biletos.com.

Zobacz inne materiały na MMKrakow.pl


Tak wygląda mural na Galerii Krakowskiej

Wyrusz śladami krakowskich emancypantek i odkryj rewolucyjny Kraków

Koncerty 2013 w Krakowie
Muzeum w komputerze? Czemu nie? [zdjęcia, wideo]

X

Miejsce
w rankingu
Livia - Anna Zabielska

Razem z Wami piszę, komentuję i zapowiadam - co, jak, gdzie i kiedy. Bo Kraków to moje miasto ;) No i nie ma rzeczy nudnych, są tylko źle zaprezentowane!

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

artur Gość
~artur
usunac ten artykol 2013-05-27 10.11

Temu panu nie powninno sie poswiecac czasu na portalu. Wiemy jakkie ma ekstremalne poglady.

GRZ Gość
~GRZ
usunac wyzszy komentarz 2013-05-27 11.21

Temu panu powinno się poświęcać czas na wielu portalach, właśnie z powodu ekstremalnych poglądów. To, że szanowny pan Artur jest miękką pałą robiony i nie ma własnych przekonań, nie oznacza, że każdy powinien taki być.

anna Gość
~anna
bardzo się cieszę 2013-05-27 11.56

Bardzo się cieszę i mam nadzieję, że będę na chodzie 4 października. Uwielbiam książki Pana WC.

Dodaj swój komentarz: