*
Dodane 2013-03-22 11.11 , komentarzy 27

Śmiertelny wypadek w nocy w Krakowie. Zginął 30-latek

22 marca kierowca renault, jadąc aleją Pokoju, wpadł w poślizg i uderzył w znak drogowy. Zginął na miejscu.

Policja będzie badać przyczyny tragiczne...

Autor: achiwum MM

- Do wypadku doszło 15 minut po północy. 30-letni kierowca renault laguny, jadący od strony ulicy Półkole w kierunku ulicy Nowohuckiej, nagle stracił panowanie nad autem. Zjechał z jezdni i uderzył w znak drogowy - wyjaśnia Katarzyna Cisło z krakowskiej policji. - Będziemy teraz wyjaśniać szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia - dodaje.


Zobacz inne wiadomości z kategorii MMKraków/Na sygnale


X

Miejsce
w rankingu
redakcja

brak opisu

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Jasia Gość
~Jasia
POMOC? 2013-03-22 11.39

Boże?? Mój przyjaciel ma lagune i 30 lat:/ nie odbiera telefonu...
Jak dowiedzieć się czy to nie on:((

christopher82 christopher82
Pewnie jechał jechał przepisowo 2013-03-22 11.46

nie przekraczając dozwolonej prędkości

Kajtek Gość
~Kajtek
Z czego był ten znak?! 2013-03-22 12.23

Sie pytam!

alla Gość
~alla
Info 2013-03-22 12.23

Podajcie chociaż imię i pierwszą literę nazwiska! Ludzie się martwią!

??? Gość
~???
to ile on jechał? 2013-03-22 14.01

jak to jest droga osiedlowa

kkkkk Gość
~kkkkk
lukasz 2013-03-22 15.04

gosc mial na imie lukasz laguna 3.0 V6

Haker Gość
~Haker
Bedzie mi Ciebie brakowało przyjacielu!!! 2013-03-22 15.26

:(

mseifer Gość
~mseifer
Kajtek 2013-03-22 17.09

Znak: https://mapy.google.pl/maps?q=krak%C3%B3w,+aleja+pokoju&hl=pl&ie=UTF8&ll=50.06623,20.001383&spn=0.015867,0.090895&sll=50.046766,20.004863&sspn=0.279996,0.727158&t=h&hnear=Aleja+Pokoju,+Krak%C3%B3w,+ma%C5%82opolskie&z=14&layer=c&cbll=50.066254,20.001386&panoid=BksoMlX4QvWrFpZWPxfmcA&cbp=12,103.51,,0,5.52

basia Gość
~basia
widziałam wrak 2013-03-22 19.38

Widziałam wrak samochodu i myślałam ,że zderzył się z innym samochodem. Cały roztrzaskany przód. Masakra.

Jasia Gość
~Jasia
c.d 2013-03-22 22.49

to na pewno Łukasz?? :(
kurcze... Policja nic nie moze mi powiedziec...

P.Cz Gość
~P.Cz
Nigdy cię nie zapomnę Łukasz ! :-( 2013-03-22 23.17

Byłeś najlepszym wujkiem na świecie, szkoda tylko że nasze drogi się rozeszły :-( Niech Bóg ma cię w opiece nad sobą teraz i zawsze :-(
Wieczny odpoczynek radź mu dać panie ! [*]

johnyB Gość
~johnyB
spoczywaj w pokoju !!! 2013-03-23 00.03

Rest in eternal peace.
We will meet all together in Heaven again someday.
God just need another perfect Angel.

[*][*][*]

johnyB Gość
~johnyB
spoczywaj w pokoju !!! 2013-03-23 00.04

Rest in eternal peace.
We will meet all together in Heaven again someday.
God just need another perfect Angel.

[*][*][*]

dobrzy znajomi z klim Gość
~dobrzy znajomi z klim
na zawsze w naszych sercach:( 2013-03-23 13.57

[*][*][*] Bo najgorsza jest świadomość, że minęło coś pięknego, co już nie będzie miało szansy się powtórzyć.... Łukaszku niech Bóg cię ma w swojej opiece...WIECZNY ODPOCZYNEK RADŹ MU DAĆ PANIE :(:(:( w naszych sercach zawsze:(:(

Szczypeknh Gość
~Szczypeknh
[*][[*][[*] 2013-03-23 15.11

Nic nie wiecie o tym czlowieku to byla moja rodzina znalem go bardzo dlugo mial na imie Lukasz Czekaj I tyle na ten temat. spoczywaj w spokoju :**

Wiolka Gość
~Wiolka
[*] 2013-03-23 17.35

Wieczny odpoczynek radź mu dać panie ! [*] Łukaszku kochamy Cie i zawsze kochać bedziemy z myśla ze jesteś cały czas przy Nas :( [*]

A.M. Gość
~A.M.
[*] 2013-03-23 18.10

Tyle rzeczy mielismy zrobic, tyle spraw tak zostawionych....Kocham Cie bardzo :* Ty wszystko wiesz...

przyjaciele Gość
~przyjaciele
{:( } 2013-03-23 18.29

NA ZAWSZE ZOSTANIESZ W NASZEJ PAMIECI.

Wojtek Gość
~Wojtek
mój drogi 2013-03-24 13.43

Będziesz zawsze mojej pamięci, nigdy o Tobie nie zapomnimy, mój Ziomalu

jola Gość
~jola
Widzialam auto 2013-03-24 19.39

Widziałam rano to auto rozbity przod i bok ale myslalam ze przerzyl kierowca ,na al.pokoju byly gorsze wypadki gdzie latarnia sie zwalila na auto ,a ten znak byl caly.

gość Gość
~gość
kondolencje 2013-03-25 08.24

Najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny, bliskich i wszsytkich osób emocjonalnie związanych z Łukaszem.
Bardzo trudny czas przed Wami, z całego serca życzę wam dużo siły.

Śmierć zawsze przychodzi nie w porę i zawsze jest bez sensu.

nnkrk@wp.pl - też jestem po stracie i wiem jakie to straszne, gdyby ktoś porzebował porozmawiać, chętnie porozmawiam.

Дима Gość
~Дима
Лукаш отдых в мире 2013-03-27 23.37

Лукаш отдых в мире
Mоя,никогда не забуд

rp Gość
~rp
LUKASZ NIGDY CIE NIE ZAPOMNIMY !!!!!!!!!! 2013-03-27 23.41

LUKASZ NIGDY CIE NIE ZAPOMNIMY !!!!!!!!!!

;( Gość
~;(
[*] 2013-03-29 01.30

NA ZAWSZE w naszej pamięci! Mam nadzieję, że jest Ci tam dobrze. Spoczywaj w spokoju.

O"PJO:IO Gość
~O"PJO:IO
co za gówno, chyba komuś coś się pomyliło ??!! 2013-04-17 18.56

to niemożliwe NIEMOŻLIWE aby kierowca samochodu nawet jadąc 120km/h po potrąceniu znaku zginął. Przy takiej prędkości mógłby zostać ranny, no ale nie zginąć ! LUDZIE !? to nie realne, no chyba ze nie miał zapiętych pasów, a wybuchła poduszka powietrzna to być może