*
Dodane 2013-03-06 14.48 , komentarzy 57

Powrót Starego Dobrego Małżeńswa. U Studni w Studiu [Konkurs MM]

Członkowie SDM wracają na scenę jako zespół U Studni. Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na koncert 10 marca w klubie Studio.

U Studni

Autor: Piotr Mędela/ mat. prasowe

W skład U Studni wchodzą wszyscy ówcześni członkowie SDM-u (z wyjątkiem Krzysztofa Myszkowskiego) oraz dawni, choć stale obecni przyjaciele grupy. Koncert w Klubie Studio to początek nowej artystycznej drogi muzyków, do której zachęcają wszystkich fanów tymi słowami: „Spotkajmy się u studni z wiecznie żywym słowem, które niesie nadzieję na lepsze jutro. Zaczerpnijmy ze studni bogatej w poezję. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie dla siebie odpowiednie przesłanie.”

Więcej informacji o koncercie, zespole i biletach znajdziecie w naszym kalendarzu Dzieje się.

Konkurs

Dla wszystkich miłośników nastrojowych ballad, poetyckich tekstów i Starego Dobrego Małżeństwa mamy konkurs z trzema podwójnymi zaproszeniami na koncert zespołu U Studni. Wystarczy, że odpowiecie w komentarzu pod tekstem na pytanie: Co można zrobić o czwartej nad ranem?


Podwójne zaproszenia otrzymują:

- olak - za najbardziej szalony pomysł. Tylko proszę nie budzić mamy o 4!
- kamill2001 - za najbardziej wiarygodną wypowiedź, potwierdzoną godziną komentarza :)
- magda-lenka - żeby udało się odpocząć przy dźwiękach U Studni (pozdrawiamy dzidziusia)

Na odpowiedzi zalogowanych użytkowników czekaliśmy do czwartku 7 marca do godziny 13:00.




Zobacz inne materiały na MMKrakow.pl


Lodowiska w Krakowie Coke Live MusicKoncerty 2013 w Krakowie
Zoo w Krakowie zimą

X

Miejsce
w rankingu

Komentarze

Arek Gość
~Arek
Blues 2013-03-06 11.25

śpiewać bluesa :)

artix artix
Blues 2013-03-06 11.28

Śpiewać bluesa :)

Liquidperson Liquidperson
o 4 nad ranem: 2013-03-06 11.29

Może słuchanie blues'a z ukochaną osobą?

qbulasek qbulasek
;) 2013-03-06 11.32

tęsknić... z Bluesem w uszach

raulpwnz raulpwnz
Hmmm 2013-03-06 11.33

według mnie to można np. spać, można też być na imprezie tj. to ostatnio bywa po zakończonej sesji, poza tym można też czytać książkę :D

marzen357 marzen357
o 4 nad ranem... 2013-03-06 11.34

można wychodzić na Tarnicę, aby obejrzeć wschód słońca! :) nie ma nic piękniejszego...

olak olak
zadzwonić do Mamy! 2013-03-06 11.38

o 4 nad ranem można zadzwonić do Mamy, żeby powiedzieć jej: "zdobyłam bilety na koncert Twojego ulubionego zespołu!". nie obraziłaby się za niespodziewaną pobudkę:)

kasztelen kasztelen
Tylko BLUES 2013-03-06 11.39

Jedynym słusznym zajęciem, a zarazem odpowiedzią na pytanie jest SŁUCHANIE BLUESA. Względnie poranna wyprawa na połoninę.

gipsy1989 gipsy1989
o 4 nad ranem: 2013-03-06 11.40

można siedzieć z ukochaną osobą na werandzie z gitarą w ręku i czekając na wschód słońca śpiewać polskie ballady... mmmm... :)

marzen357 marzen357
o 4 nad ranem... 2013-03-06 11.41

można wychodzić na Tarnicę, aby obejrzeć wschód słońca! :) nie ma nic piękniejszego...

kforma kforma
:) 2013-03-06 11.43

O czwartej rano można świrowac na gazie albo wejść na solo z Mariackiej Wieży ;)

Jula Jula
Czwarta nad ranem... 2013-03-06 11.45

Czwarta nad ranem... Tylko czekać na Wschód Słońca na szczycie...

AleksandraP Gość
~AleksandraP
"Czwarta nad ranem, może sen przyjdzie..." 2013-03-06 11.46

Śpiewać bluesa w śpiworach na polu namiotowym w bieszczadzkiej Cisnej, przy piwie, gitarach, skrzypcach, zapominając o miejskiej, krakowskiej, zabieganej rzeczywistości :)

DDDominika DDDominika
Czwarta nad ranem... 2013-03-06 11.48

wcale nie czekamy na sen... trzymając lampkę czerwonego wina w dłoni rozmawiamy o rzeczach małych i wielkich, o planach na jutro i tych za 20 lat, o marzeniach, o podróżach... a gdy ptaszki zaczynają ćwierkać za oknem, wtuleni w siebie zasypiamy...

tereska89 tereska89
o czwartej nad ranem.. 2013-03-06 11.49

można siedzieć w ciepłym śpiworze na szczycie Babiej Góry i czekać na wschód słońca...
polecam :) niesamowity widok :)

AleksandraP AleksandraP
"Czwarta nad ranem, może sen przyjdzie..." 2013-03-06 11.52

Śpiewać bluesa w śpiworach na polu namiotowym w bieszczadzkiej Cisnej, przy piwie, gitarach, skrzypcach, zapominając o miejskiej, krakowskiej, zabieganej rzeczywistości :)

kinia105 kinia105
O czwartej nad ranem... 2013-03-06 11.54

Spacerować wzdłuż Wisły z ukochaną osobą, czekając na wschód słońca obserwowany z "Kładki Zakochanych", trzymając się za ręce i nucić Blusa o 4 nad ranem :) oraz wysłuchiwać echo hejnału zagranego przez strażaka z Mariackiej Wieży :D

Platycyzm Gość
~Platycyzm
O czwartej nad ranem... 2013-03-06 12.01

...można latem, w kuchni przy otwartym oknie budzić śpiewem sąsiadów jednej z kamienic na Podgórzu i pić wino z najlepszymi ludźmi na świecie

Plastycyzm Plastycyzm
O czwartej na ranem... 2013-03-06 12.08

...można latem, w kuchni przy otwartym oknie budzić śpiewem sąsiadów jednej z kamienic na Podgórzu i pić wino z najlepszymi ludźmi na świecie

bartekzib Gość
~bartekzib
O czwartej na ranem... 2013-03-06 12.21

można z gwizdkiem świrować na gazie...

gipsy1989 gipsy1989
o czwartej nad ranem.. 2013-03-06 12.43

można kochać się przy blasku wschodzącego słońca...

nokt12 nokt12
O czwartej na ranem... 2013-03-06 12.51

...żony wódkę nam wypiją i trzeba je będzie dobić ;-)

koazja koazja
Kosy i szampan 2013-03-06 13.08

O czwartej nad ranem
kiedy wniebogłosy
bosko niewyspane
swe trele płodzą kosy,

modlę się by wreszcie
być jak te pijane
wiosennym powietrzem
- nie ruskim szampanem.

Grażyna Gość
~Grażyna
;) 2013-03-06 13.26

można cieszyć się, że jeszcze nie trzeba wstawać do pracy :)

Grażyna Grażyna
;) 2013-03-06 13.30

można cieszyć się, że jeszcze nie trzeba wstawać do pracy ;)