*
Dodane 2012-09-17 11.30 , komentarzy 7

Nawiedzone domy w Krakowie i Wieliczce [wideo]

Internauci twierdzą, że w opuszczonych domach straszy. Zobaczcie wideo.

W Krakowie i Wieliczce straszy? W sieci pojawiły się filmiki z ...

Dom przy ul. Chełmskiej

Autor: Za: YouTube.com

Na portalu YouTube.com można zobaczyć wideo z domu przy ul. Chełmskiej i z Wieliczki. Filmiki utrzymane są w mrocznym klimacie. Autorami klipów są: Krzysztof "Korsarz" Biliński i Michał Stonawski.

Straszny dom przy ul. Chełmskiej


W opisie filmu o domu przy ul. Chełmskiej czytamy: "Mówiono kiedyś, że po popełnieniu przez kogoś samobójstwa, dom stał się nawiedzony, jednakże nikt tego nie potwierdził. Dom stoi opuszczony od przynajmniej 25 lat, choć niby znajdowały się w nim firmy: krawiecka i komputerowa, jednakże szybko zwinęły interes z niewyjaśnionych przyczyn (tzn. niewyjaśnionych przez nas). Dom nie jest całkowicie zrujnowany, jednakże lata dewastacji są widoczne".

Autor filmiku informuje też, że osoba, która spędziła noc w tym domu, zasnęła w jednym miejscu, a zbudziła się w zupełnie innym, na balkonie.W Wieliczce straszy


Straszny dom autorzy filmików wytropili również w Wieliczce przy ul. Dobczyckiej. "W domu tym, według relacji mieszkańców, mieszkał kiedyś człowiek dokonujący aborcji, który następnie palił płody w piecu chlebowym" - piszą w opisie.Co myślicie o filmach z nawiedzonymi domami?Zobacz na MM: Wywiady | Serwis motoryzacyjny | Photo Day - plenery fotograficzne |
Blogi | Zdrowie i uroda | Konkursy MM | MoDO
| Inwestycje | Recenzje | Rowery

X

Miejsce
w rankingu

Komentarze

Szoszonek Gość
~Szoszonek
Bać się żywych, nie zmarłych i nie duchów 2012-09-17 12.53

Przyjmę zakład: spędzę noc w dowolnym "nawiedzonym" domu za 500 zł + koszty dojazdu. Dla mnie to szybka i łatwa kasa - żadnych duchów ani nawiedzeń nie ma. Oferty?

Magda Gość
~Magda
Przenosiny 2012-09-17 14.15

"Autor filmiku informuje też, że osoba, która spędziła noc w tym domu, zasnęła w jednym miejscu, a zbudziła się w zupełnie innym, na balkonie." - czego tu się bać? Równie dobrze owa osoba mogła być lunatykiem...

mysz Gość
~mysz
Kocmyrzów 2012-09-17 14.31

jeszcze jest jeden mi znany. Za Kocmyrzowem - na przeciw karczmy. Stoi wiecznie pusty. Przed nim jest kapliczka zbudowana, aby nie straszyło. Ale ponoć bez skutku. W nocy słychać podobno płacze dzieci i spadające talerze. Dom wybudowany na grobie rodziny.

finka Gość
~finka
KOcmyrzów 2012-09-17 16.06

Potwierdzam doniesienia o kocmyrzowie...wiele razy podobno ten dom był wystawiany na sprzedaż ale pomimo niskich cen nikt chętny nie znalazł sie do kupna go....zróbcie filmik o nim..:)))))...zawsze gdy jadę koło niego zastanawia mnie czy naprawdę jest nawiedzony?!..;)

...a z powyższych filmików najstraszniejsze były pająki..;)

jackoi Gość
~jackoi
Nawiedzone domy 2012-09-17 17.13

Pytanie do autora, będzie więcej tego typu wpisów? :)

Michał Stonawski Gość
~Michał Stonawski
O nawiedzonych :) 2012-09-29 20.19

Ja tylko powiem tak: Mamy obecnie na tapecie jakieś 15-16 nawiedzonych miejsc w Krakowie i okolicach (szukamy więcej doniesień), zaś filmiki to tylko część o wiele większego projektu, który - jeśli się powiedzie - będę miał szanse być bardzo, bardzo głośny.
Mogę zdradzić, że wplątane są w to i wystawy i beletrystyka i nawet Muzeum Historyczne naszego miasta :>

Jakub Gość
~Jakub
niezłe jajaca 2013-03-28 22.10

ja sam nie wiem co na ten temat sądzić to mnie się nie pytajcie :)

Dodaj swój komentarz: