*
Dodane 2012-01-01 11.00 , komentarzy 9

Sylwester 2011/2012 na Rynku w Krakowie [wideo]

Kategorie: Wideo , Wiadomości Tagi:

Sylwester 2011/2012 za nami. Jak się bawił Kraków, jak się bawił Rynek? Zobaczcie materiały wideo zamieszczone w popularnym serwisie You Tube.

Sylwester 2011/2012 za nami. Jak się bawił Kraków, jak się bawił ...

Sylwester 2011/2012 na Rynku w Krakowie ...

Autor: psc YT


Pokaż nam zdjęcia ze swojej sylwestrowej imprezy!


W tym roku miasto nie zorganizowało żadnej imprezy na Rynku Głównym, ale nie przeszkadzało to kilku tysiącom ludzi spotkać się w centralnym punkcie miasta i wspólnie świętować.

Przedstawiamy Wam wideo zamieszczone w popularnym serwisie You Tube.

Jeśli nie ma tu Waszego filmu albo dodaliście go później, dodajcie link w komentarzu.







Kliknij w zdjęcie i zobacz fotogalerię z krakowskich wydarzeń
Krzysztof Nęcka wygrał konkurs na film o Podgórzu!Moda na ulicach Krakowa! Zobacz zdjęcia
Krakowski Bieg Kelnerów. Kto wygrał? Sprawdź!
Tak wygląda nowy Dworzec Główny! Zdjęcia
Dodaj artykuł Dodaj zdjęcia
Dodaj imprezę
Bloguj z MM


X

Miejsce
w rankingu
Aleksander Glowania

Związany z MM Kraków od 2008 do 2012 roku, w latach 2011-2012 szef redakcji. Zapraszam na facebook.com/tmvia. UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! Materiały aktualizowane po 18.09.2012 nie są mojego autorstwa i bez mojej wiedzy są edytowane przez obecną redakcję!

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

obserwator51 obserwator51
Skromny Nowy Rok 2012-01-01 12.15

Od lat obserwuję sylwestrowe noce i z roku na rok są coraz bardziej ubogie w fajerwerki. W tym roku był chyba najsłabszy wysyp sztucznych ogni zaobserwowany na osiedlu. Materiały pirotechniczne w sklepach też nie cieszyły się dużym wzięciem. Być może Polacy zmądrzeli i stwierdzili, że szkoda wydawać pieniądze na coś, co jest bardzo ulotne i daje krótkie zadowolenie. Brak imprezy w centrum Krakowa, też jakoś okroił to noworoczne szaleństwo.

Za to hucznie obchodzono Sylwestra w innych krajach, które biedna Polska wspiera finansowo. Nam pozostaje jedynie zacisnąć pasa, aż jelita będziemy mieli pod brodą. Będzie to ciężki rok dla niektórych. Mimo to, życzę wszystkim wytrwałości w tym roku 2012. :)

selene Gość
~selene
Kraków coraz biedniejszy 2012-01-01 14.59

Zauważyłam że ostatnio jest w Krakowie coraz mniej imprez plenerowych, a te które już się pojawiają mają znacznie niższy poziom niż kilka lat temu. Jestem szczerze tym rozczarowana. Moi znajomi z innych miast stwierdzili ostatnio iż nie ma juz po co przyjeżdżać do Krakowa bo ile razy można oglądać te same zabytki. Nuda. Zarząd miasta podobno na nic już nie ma pieniędzy. Tak fajną imprezę jak pyro machina lekką ręką oddaliśmy do innego miasta które na tym zbiera kasę, tegoroczny sylwester jako jeden z nielicznych w polsce odbył sie bez koncertu. A jeszcze niedawno czytałam jakie to zespoły mają wystąpić. Moim zdaniem nasuwa się pytanie skoro nasi radni i inni ludzie odpowiedzialni za sprawy finansowe miasta nie umieją nimi dobrze zarządzać to może powinni to powierzyć komuś innemu ? No bo aby coś mieć, coś sprzedać najpierw nalezy coś dać. A co Pan Prezydent daje przeciętnym mieszkańcom??? Koncerty w filharmoni, spektakle w operze i raczej nic więcej. Kocham moje miasto i dlatego jest mi przykro widząc co się ostatnio z nim dzieje.

Adam Adam
Fajerwerki na moim osiedlu 2012-01-01 16.22

Niebo w moich okolicach było niezwykle kolorowe ale bardzo krótko.Już 10 min po północy zdarzały się tylko pojedyncze eksplozje co zdziwiło nas ogromnie.
Polityka państwa podzieliła Naród na bogatych i skrajnie biednych,bogaci potrafili przed Nowym Rokiem wydać ponad 2000zł na fajerwerki,biedniejsi zaledwie kilkadziesiąt lub nic-jak twierdzi mój syn,który pomagał przy sprzedaży tych artykułów.

obserwator51 obserwator51
@Adam 2012-01-01 16.33

Czyli to nie tylko moje spostrzeżenia. Było mniej huku i właśnie krócej niż rok temu. W zeszłym roku to zdążyłem złożyć wszystkim życzenia noworoczne, a później chwyciłem za aparat i kręciłem film z kanonady fajerwerków. W tym roku nawet nie było po co wychodzić na balkon. Niestety będzie jeszcze gorzej. :(

~selene
Wiele prawdy w tym co napisałaś, a jeśli chodzi o te same zabytki, to na nowe trzeba będzie poczekać jeszcze sto lat. Wtedy będzie można przyjeżdżać do Krakowa, by oglądać nowe zabytki. :)

Vi Gość
~Vi
Lza sie w oku kreci 2012-01-01 19.22

Az przykro bylo ogladac powitanie Nowego Roku w Krakowie. Kryzys kryzysem ale jakos inne miasta przygotowaly koncert i pokazy ogni sztucznych a Krakow po najmniejszej lini poszedl. Chyba Krakow by nie zbiednial az tak bardzo jakby Prezydent miasta laskawie cos przygotowal i wlozyl jakis wysilek zamiast tylko ludza przypominac ze jest ciezko i nie ma pieniedzy. Ludzia i tak jest juz ciezko i ledwo koniec z koncem wiaza. Po takim przywitaniu Nowego Roku nie ma co sie dziwic ze ludzie sa przygnebieni i bez nadzieji na jakokolwiek poprawe. Totalna porazka!!!!! Krakow zawsze slyna z przygotowania imprez ktore pozwalaly choc na chwilke zapomniec i oderwac sie od codziennosci. Tegoroczny Sylwester w Krakowie przytloczyl szroscia, obojetnoscia i pustka bo najwazniejsze dla Prezydenta miasta bylo uswiadomnienie ze nie ma pieniedzy na to zeby cos jednak ludzia przygotowac. Coz za wejscie w Nowy Rok 2012?

marcin_z_alp Gość
~marcin_z_alp
marcino.:) 2012-01-02 15.46

Chcialbym sie dolaczyc do dyskusji moim osobistym zaobserwowaniem. Otòz mieszkam od 10 lat w pòlnocnych Wloszech i do 2006 spedzalem sylwestra w krakowie. W tym roku zostalem zaskoczony postawa miasta w okolicznosciach tak waznego "swieta dla turystyki" jakim jest sylwester.
Wedlug mnie miasto krakòw jest najpiekniejszym i najbardziej rozwinietym miastem w polsce jezeli chodzi o turystyke i cale podloze ktòre pomaga na jej wzrost. Takie zaniedbania i "oszczednosci" nie pomagaja krakowie lecz wrecz przeciwnie.
Krakòw ma na tyle silna gospodarke wewnetrzna ze nie powinien oszczedzac na takich imprezach. Widocznie pieniadze ktòre miale byc przeznaczone na organizacje imprezy sylwestrowej zostaly wydane w inne cele, np. odnowa oraz budowa nowych obiektòw panstwowych albo zwyczajnie jak to bywa oplata wysokiej rangi urzednikòw ktòrzy codziennie troszcza sie o dobro i przyszlosc miasta krakòw. Krakòw zawsze byl i bedzie kopalnia zlota.... ;)

Gdy dowiedzialem sie od znajomych ze w tym roku na rynku sklada sie tylko zyczenia i nie bedzie realizowana jedna z najpiekniejszych najwiekszych imprez sylwestrowych w polsce postanowilem odwolac przyjazd z mysla ze w przyszlym roku bede mògl przyjechac z wieloma przyjaciòlmi ktòrzy chca wydawac pieniadze w krakowie! ;)
tak jak kazdy turysta.
Zycze wszystkim krakowiakom wytrwalosci sily i zdrowia w dazeniu realizacji swoich planòw oraz marzen.

ja1 Gość
~ja1
LIPA 2012-01-02 20.51

Byłam i widziałam, nie ma po co przyjeżdżać. Lipa lipa lipa...

gosc Gość
~gosc