*
Napad na bank przy Kobierzyńskiej Dodane 2011-11-08 14.00 , komentarzy 0

Napad na bank przy Kobierzyńskiej: Policja ma film i zdjęcia z wizerunkiem mężczyzny

Kamery monitoringu zarejestrowały moment napadu na bank, do którego 2 listopada doszło przy ulicy Kobierzyńskiej.

Kamery monitoringu zarejestrowały moment napadu na bank, do ...

Napad na bank przy Kobierzyńskiej: Polic...

Autor: Małopolska policja


Kobierzyńska: Napad na bank, policja szuka sprawców


- Kamery monitoringu zarejestrowały zdarzenie - w zabezpieczonym do sprawy nagraniu widać mężczyznę, który wchodzi do placówki, pistoletem (lub jego atrapą) terroryzuje pracowników przebywających w tym czasie wewnątrz, kradnie gotówkę i po około 2 minutach wybiega z banku, uciekając w stronę ulicy Pszczelej - mówi Katarzyna Padło z zespołu prasowego małopolskiej policji.

Kobierzyńska: Napad na bank


Sprawca napadu ubrany był w kurtkę ¾ z kapturem - ciemną (granatową lub czarną), zapinaną na zamek błyskawiczny z szarymi wstawkami (pasem) na wysokości klatki piersiowej, niebieskie spodnie jeansowe, ciemne buty sportowe z jasną obwódką wokół podeszwy, czarną czapkę z daszkiem (tzw. „bejsbolówkę”). Miał założone okulary przeciwsłoneczne w ciemnych oprawkach.

Poszukiwany mężczyzna w wieku 25-30 lat


Jest to mężczyzna w wieku około 25-30 lat, wzrostu około 170-175 cm o szczupłej sylwetce, włosach koloru ciemny blond (średniej długości).

Prawdopodobnie ten sam mężczyzna dokonał także dwóch podobnych napadów na placówki bankowe w tej samej okolicy - 10 czerwca br., tuż po godz. 14.00 oraz 8 kwietnia br. po godz. 15.00.

- Podczas czerwcowego napadu był ubrany dokładnie tak samo jak w czasie tego, który miał miejsce kilka dni temu. W kwietniu natomiast mógł mieć założoną nieco inną kurtkę - zieloną z pasem (pasami). Dodatkowo miał założone czarne bawełniane rękawiczki. Podobnie, jak w pozostałych przypadkach miał natomiast niebieskie spodnie jeansowe i czapkę bejsbolówkę oraz okulary przeciwsłoneczne w ciemnych oprawkach - dodaje Padło.

Sprawca zawsze ucieka w stronę ulicy Pszczelej


Za każdym razem sprawca, po dokonaniu napadu uciekał w tym samym kierunku – w rejon ulicy Pszczelej.

- Być może są osoby, które pamiętają mężczyznę tak ubranego, odpowiadającego rysopisowi, podobnego do tego, który jest widoczny na zdjęciach. Być może widziały, jak wcześniej - przed dokonaniem napadu - pojawiał się w okolicy banku, obserwował i czekał na dogodny moment albo później - po napadzie, uciekał w stronę ulicy Pszczelej - mówi Katarzyna Padło.Prowadzący sprawę policjanci proszą o kontakt świadków zdarzenia lub osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zdjęciu i mogą pomóc w ustaleniu jego personaliów. Aby przekazać informacje pomocne w ustaleniu jego personaliów można telefonować pod numer 12 61 52 650 lub 997. 

Kliknij w zdjęcie i zobacz fotogalerię z krakowskich wydarzeń
Stwórz z nami galerię MPK! [zdjęcia]Lampiony rozświetliły Kraków [zdjęcia]
Szarikon, czyli hotel dla psów [zdjęcia]
Browar Lubicz reaktywacja [zdjęcia]
Dodaj artykuł Dodaj zdjęcia
Dodaj imprezę
Bloguj z MM


X

Miejsce
w rankingu
Aleksander Glowania

Związany z MM Kraków od 2008 do 2012 roku, w latach 2011-2012 szef redakcji. Zapraszam na facebook.com/tmvia. UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! Materiały aktualizowane po 18.09.2012 nie są mojego autorstwa i bez mojej wiedzy są edytowane przez obecną redakcję!

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!
Dodaj swój komentarz: