*
Tramwaj patriotyczny 11 listopada w Krakowie Dodane 2011-11-08 13.15 , komentarzy 4

Kraków: 11 listopada wokół Plant przejedzie "Tramwaj patriotyczny"

11 listopada, w 93. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, trasą wokół Plant Krakowskich w godz. 10.30-14.00 przejedzie "Tramwaj patriotyczny".

11 listopada, w 93. rocznicę odzyskania przez Polskę ...

Tak świętowano 11 listopada 2010 roku

Autor: Jan Graczyński


Kraków: Otwarte i zamknięte sklepy 11 listopada


Podczas przejazdu tramwajem mieszkańcy miasta i turyści będą mogli posłuchać, a także zaśpiewać wspólnie z młodzieżą polskie pieśni patriotyczne i historyczne.

Rozpowszechniane będą też okolicznościowe wydawnictwa oraz materiały patriotyczne związane z 93. rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę (m.in. śpiewniki polskich pieśni patriotycznych, chorągiewki w barwach narodowych, ulotki, plakaty). Materiały te będą rozdawane przez uczniów krakowskich szkół również na Rynku Głównym i ulicach Starego Miasta.

11 listopada w Krakowie "Tramwaj patriotyczny"


Przejazd "Tramwaju patriotycznego" odbywa się w ramach dziewiętnastej edycji projektu "Młodzież pamięta”, który ma na celu promowanie wśród młodych Polaków idei nowoczesnego patriotyzmu.

Kliknij w zdjęcie i zobacz fotogalerię z krakowskich wydarzeń
Stwórz z nami galerię MPK! [zdjęcia]Lampiony rozświetliły Kraków [zdjęcia]
Szarikon, czyli hotel dla psów [zdjęcia]
Browar Lubicz reaktywacja [zdjęcia]
Dodaj artykuł Dodaj zdjęcia
Dodaj imprezę
Bloguj z MM


X

Miejsce
w rankingu
Zuzanna Karwat

brak opisu

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

mulek Gość
~mulek
hołd myślącemu 2011-11-09 15.15

Wspaniałe przedsięwzięcie, medal dla jego pomysłodawcy! Ten człowiek wie, jak robić reklamę miastu i przy okazji dyskretnie pokazać młodzieży co to jest patriotyzm. Niestrudzony od tylu lat. Chwała Panie Mariuszu!

frix Gość
~frix
w artykule ani słowa o tym człowieku... 2011-11-09 15.24

dlaczego? kto go napisał? to ważne info...

Adrian Gość
~Adrian
przesada? 2011-11-09 22.55

Nie popadajmy w przesadę! Czy pod każdym newsem, czy też notką informującą o tym, że coś się dzieje, podaje się pomysłodawcę? Jeśli czytamy o imprezach kulturalnych - czytamy ich program, tak samo w przypadku obchodów świąt itd. Moim zdaniem informacja o pomysłodawcy nie jest w tym przypadku konieczna, gdyż najważniejsze wiadomości: co, gdzie i dlaczego - zostały przekazane. Co innego, gdyby był to rozbudowany artykuł, zgłębiający szczegółowo ideę samego pomysłu, ale powyższa "notka" - takim artykułem nie jest.

Mika Gość
~Mika
dla dociekliwych 2011-11-09 23.01

http://www.patriotyzm.nazwa.pl/www/index.php?option=com_content&view=article&id=193:obchodyswietaniepodlegoscikrakow11112011r&catid=36:aktualnoci&Itemid=37

Tutaj na samym dole strony można sobie ściągnąć szczegółowy program. Nazwisko pomysłodawcy wymienione jest na samym końcu. Na głównej stronie obchodów pomysłodawca też nie został wymieniony. Wnioskując: w całej imprezie tego typu pomysłodawca nie jest chyba najważniejszy, prawda? ;) Ważne, żeby ludzie w ogóle się dowiedzieli, że coś takiego się dzieje.

Dodaj swój komentarz: