*
Sylwester 2011/2012 na Rynku w Krakowie Dodane 2011-11-18 13.00 , komentarzy 36

Kraków, Rynek: Sylwester 2011/2012 na Rynku w Krakowie: Kto zagra w tym roku? Nikt!

Kto wystąpi podczas Sylwestra 2011/2012 na Rynku w Krakowie? Nikt! Nie będzie gwiazdy, będzie za to muzyka z... płyt! Rynek w Krakowie będzie więc spokojniejszy?

Kto wystąpi podczas Sylwestra 2011/2012 na Rynku w Krakowie? A ...

Sylwester 2011/2012 na Rynku w Krakowie:...

Autor: Łukasz Żołądź


A może na Sylwestra do Szczecina?


Sylwester 2011/2012 zbliża się wielkimi krokami. prezydent Jacek Majchrowski ogłosił 18 listopada na konferencji prasowej, że w tym roku żadnej gwiazdy nie będzie! Będzie za to spotkanie o 23.30, by o północy wspólnie złożyć noworoczne życzenia. Muzyka też będzie, ale... z płyt!

Majchrowski i Sroka tłumaczą się z rezygnacji z koncertu na Rynku - zobacz wideo


- Zgodnie z tym, że jest czas na pewne oszczędności, postanowiliśmy zmienić w tym roku formułę Sylwestra, zamiast oglądać koncert, na który miasto by wyłożyło milion, czy półtora miliona złotych, postanowiliśmy zrobić spotkanie mieszkańców, aby mogli sobie złożyć życzenia - powiadomił prezydent Jacek Majchrowski.

W związku z tym, że na Rynku nie będzie koncertu, nie będzie też sceny, a od godz. 23.40 do piętnastu minut po północy będzie grała muzyka z płyt, a nowy rok Kraków przywita pokazem sztucznych ogni. Oprócz tego, na ścianach Sukiennic będą wyświetlane życzenia dla krakowian.

Tak witaliśmy 2011 rok: Sylwester na Rynku w Krakowie [kliknij]


Na naszym fanpage'u "Dzieje się w Krakowie" w serwisie Facebook zapytaliśmy Was, kogo chcielibyście zobaczyć na Rynku.

Sylwester 2011/2012 w Krakowie - sprawdź oferty!




Pod koniec października poprosiliśmy Was o podanie Waszych propozycji, kogo chcielibyście zobaczyć na Rynku Głównym. Poniżej klipy gwiazd, które zaproponowaliście.













Kliknij w zdjęcie i zobacz fotogalerię z krakowskich wydarzeń
Stwórz z nami galerię MPK! [zdjęcia]Lampiony rozświetliły Kraków [zdjęcia]
Szarikon, czyli hotel dla psów [zdjęcia]
Browar Lubicz reaktywacja [zdjęcia]
Dodaj artykuł Dodaj zdjęcia
Dodaj imprezę
Bloguj z MM


X

Miejsce
w rankingu
Aleksander Glowania

Związany z MM Kraków od 2008 do 2012 roku, w latach 2011-2012 szef redakcji. Zapraszam na facebook.com/tmvia. UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! Materiały aktualizowane po 18.09.2012 nie są mojego autorstwa i bez mojej wiedzy są edytowane przez obecną redakcję!

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

gościówka Gość
~gościówka
DM 2011-10-27 12.06

DEPECHE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! YES!!!!!!!!!!!

ja Gość
~ja
he he 2011-10-27 12.31

dowcipnisie Incubusa wytypowali :]
toż to za wysokie progi...

kanciak Gość
~kanciak
majchrowski 2011-10-27 12.35

na fujarce

Aleksandra Parzyszek Aleksandra Parzyszek
@ja 2011-10-27 12.52

Też się zdziwiłam ;) Uwielbiam Brandona i resztę, ale obawiam się, że są za mało znani w Polsce, żeby przyciągnąć w zimną grudniową noc tłumy na Rynek :/

aaa Gość
~aaa
Tylko nie Zakopower! 2011-10-27 15.56

i ten ich kicz...

Aleksander Glowania Aleksander Glowania
Sylwester 2011-10-27 21.18

czekamy na lepsze ;)

Obudź Kraków Gość
~Obudź Kraków
Obudź Kraków 2011-10-28 00.07

Przyłącz się do akcji. Obudź Kraków i zerwij monopol na ciszę!

Zbierzmy się razem i pokażmy, że nie chcemy ciszy nocnej na Starym Mieście w Krakowie!
Akcja przeciw absurdalnym protestom mieszkańców Krakowa

... 1. Domagamy się wyznaczenia w centrum stref bez ciszy nocnej

2. Chcemy aby Stare Miasto tętniło życiem, muzyką i pozytywną energią. Tak, jak w innych miastach w Europie.

3. Przerwania dyktatu narzucanego przez wspólnoty mieszkaniowe w Starym Mieście.

Chodzi koniec dyktatu godz. 22 i "ciszy nocnej". W prawie nie istnieje taki przepis. Zwyczaj ciszy nocnej to komunistyczny przeżytek. Nie pasuje do centrum metropolii, za rok Polska będzie gospodarzem gigantycznej imprezy Mistrzostwa Piłki Nożnej EURO 2012.

jesteśmy na FB przyłącz się do akcji.

krak Gość
~krak
@Obudź Kraków 2011-10-28 05.51

Poczytaj sobie komentarze na swoim wpisie na blogu

kr Gość
~kr
. 2011-11-02 11.43

Kapela ze wsi Warszawa!

M4rt4 Gość
~M4rt4
zagraj w Krk 2011-11-02 20.48

Kasia Cerekwicka<3

asdasdds Gość
~asdasdds
o tych ze 2011-11-04 08.00

50cent i rihianna

rafciop Gość
~rafciop
Swedish House Mafia 2011-11-04 13.21

Swedish House Mafia

. Gość
~.
!! 2011-11-06 15.26

Rihanna albo U2 !!!

olcia30 Gość
~olcia30
;) 2011-11-06 15.30

Rihanna, Rihanna, Rihanna !!

mama fanki Gość
~mama fanki
Ważne 2011-11-09 18.40

The Game !!!

paxiu Gość
~paxiu
Akurat dyskoteka gra 2011-11-10 20.55

Swedish oczywiście,a także David Guetta, Pitbull, Alexandra Stan, może być też ATB

ok Gość
~ok
SHM 2011-11-15 15.17

SHM chętnie bym zobaczył... no i jeszcze kogos ciekawego...

rzeszów Gość
~rzeszów
Sylwester 2011-11-17 16.07

Kiedy ukażą sie wszystkie pewne szczegóły o Sylwestrze na rynku w KRK? jestem za ATB, David Guetta, gdyby była taka klubowa impreza jak w zeszłym roku......... IDEALNIE!!!

Kinga Gość
~Kinga
Wow 2011-11-18 13.11

hahahahaha:d A to dobre:D yyyyy, marnosc nad marnosciami i wszystko marnosc:D

Goofy Gość
~Goofy
Rynek 2011-11-18 13.17

Eee.. jak może nie być żadnej gwiazdy na rynku?! WTF?!

krak Gość
~krak
sylwester 2011-11-18 13.52

Mieszkańcy od lat dziwią się, że władze miasta potrafią tak szastać pieniędzmi z miejskiej kasy. Krakowianie rozumieją sytuację miasta, żeby tylko władze ją zrozumiały, bo jak dotąd mieszkańcy mają w tym względzie wątpliwości.

stara baba Gość
~stara baba
sylwester 2011-11-18 13.55

Naprawdę musimy oszczędzać?????? Dopiero teraz dotarła do władz miasta ta oczywista prawda????? Szkoda, że nikt nie zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za wydawanie publicznych pieniędzy w poprzednich latach!!!!! Istnieje bardzo mądre przysłowie: "Tak krawiec kraje, jak mu materii staje". A nasi rajcy stosowali mądrość płynącą z innego przysłowia:"Zastaw się a postaw się". Niedługo władze miasta znajdą się w sytuacji, którą tak trafnie przewidział Jan Kochanowski: "Nową przypowieść Polak sobie kupi, że przed szkodą i po szkodzie głupi". Mistrz Jan dobrze przewidział naszą przyszłość.............

anusiak Gość
~anusiak
sylwester 2011-11-18 23.09

Główna gwiazda wieczoru PREZYDENT MIASTA KRAKOWA JACUŚ M. i jego ekipa z pod śmietnika !! pozdrawiam

Jahshs Gość
~Jahshs
Może jakaś msza o 12? 2011-11-20 12.12

Skoro bawimy się żałobnie.

SmiechnaSali Gość
~SmiechnaSali
Sylewstra nie będzie, bo trzeba oszczędzać na premie 2011-11-20 12.14

dla urzędników.