*
Dodane 2011-07-17 15.30 , komentarzy 18

Kolejna śmierć na Zakrzówku. W zalewie utonął mężczyzna

Z zalewu na Zakrzówku wyłowiono dziś ciało mężczyzny.

Z zalewu na Zakrzówku wyłowiono dziś ciało mężczyzny.

Kolejna śmierć na Zakrzówku. W zalewie u...

Autor: Łukasz Żołądź


Agnieszka Miedziak nie żyje. To jej ciało wyłowiono z Zakrzówka [aktualizacja]Ciało zauważyli płetwonurkowie, odbywający w zalewie ćwiczenia. Cała sytuacja miała miejsce ok. godz. 11:30. Najprawdopodobniej ciało ofiary przebywało pod wodą kilka dni. W chwili obecnej nieznana jest tożsamość mężczyzny. Wiadomo natomiast, że miał ok. 40 lat. Ubrany był w strój sportowy.

- Zwłoki przewieziono do zakładu medycyny sądowej. Na razie nie wiadomo, jak doszło do utonięcia mężczyzny. Policja bada całą sprawę - powiedziała komisarz Katarzyna Cisło.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy taki przypadek na Zakrzówku . We wtorek, 5 lipca, wyłowiono ciało Agnieszki Miedziak. Kilka dni później na tym samym terenie 19-letnia dziewczyna spadła ze skały, co zakończyło się jej śmiercią.


Zobacz też:

Zobacz na MM: Wywiady | Serwis motoryzacyjny | Photo Day - plenery fotograficzne |
Blogi | Zdrowie i uroda | Konkursy MM | MoDO
| Inwestycje | Recenzje | Rowery

X

Miejsce
w rankingu
Dariusz Faron

"Pressure? What pressure? Pressure is poor people in the world trying to feed their families. Working from dawn till dust just to feed their young. There is no pressure in football" - Jose Mourinho "Jest różnica między obsesją a marzeniem" - j.m

Komentarze

Adam Adam
Przecież miał być zakaz wstępu, 2011-07-17 15.39

ogrodzenie,ochrona...

christopher82 christopher82
Podejrzewam 2011-07-17 16.02

Podejrzewam że to robota pewnej firmy która chce zabudować Zakrzówek te zwłoki to nie przypadek to celowe działanie!

obserwator51 obserwator51
To całkiem możliwe 2011-07-17 16.58

że ktoś dąży po trupach do celu. Znane są takie przypadki, gdzie chcąc zawładnąć czyimś terenem, posuwano się nawet do morderstwa. Sam osobiście jestem przeciwny zagospodarowaniu terenu osiedlem mieszkaniowym. To unikalny teren i powinien być wzięty pod ścisłą ochronę miasta. W Krakowie jest wiele terenów, które można zagospodarować pod budownictwo i wcale nie musi to być teren Zakrzówka. To pewnie jacyś prominentni obywatele chcą zawładnąć tym terenem?

Adam Adam
Ja jednak jestem przeciwnikiem wysnuwania pochopnych wniosków 2011-07-17 18.21

Przecież żyjemy w Polsce,nie w Rosji i w jej byłych republikach.
Eskalacja wydarzeń związanych z Zakrzówkiem,faktycznie,niepokoi ale czy faktycznie można te wydarzenia wiązać z mafią ?!
Ja byłbym ostrożny.

Wojtek z Krakowa Wojtek z Krakowa
Myślę że to wypadek 2011-07-17 19.56

Podobnie jak Adam, raczej bym tu nie wymyślał teorii spiskowych. Myślę że to był raczej nieszczęśliwy wypadek, o który w tym miejscu naprawdę nie trudno. Z ostatnich tam tragedii najbardziej zagadkowa jest śmierć dziewczyny na którą chłopak czekał pod empikiem...

Dani Gość
~Dani
Zakrzówek 2011-07-17 20.16

To nie jest normalne. Nawet jeśli to wypadek - czy ludzie nie mają rozsądku i jakiegoś wewnętrznego głosu, który ostrzega przed niebezpieczeństwami na akwenach?

Marta Gość
~Marta
Dziwne 2011-07-17 20.18

Hmm.. dziwne jest jednak to, że w przeciągu ostatniego czasu (kilku tygodni) tak dużo osób tam zginęło. W poprzednich latach takich sytuacji nie było.

Grzegorz Janik Gość
~Grzegorz Janik
Monitoring 2011-07-17 21.24

nic innego jak ścisły nadzór monitoringu :) i zając się mafiami i głupimi ludźmi :)

Mateusz J Nowak Mateusz J Nowak
Tam jest przepięknie... 2011-07-17 21.28

Byłem raz i czułem się jak nie w Krakowie, Tak na prawdę można by tam było zrobić wiele ciekawych inwestycji turystycznych. Całe mnóstwo atrakcji, które trochę zmieniły by oblicze miasta z historycznego na bardziej rozrywkowo-ekologiczne. Jak zwykle ktoś powie że nie ma pieniędzy, a to dziwne. Co roku Małopolska dostaje 350 mln zł (z Unii) na rozwój kultury i rozrywki. Ciekawą rzeczą jest, że Kraków dostaje około 300mln a reszta miast musi podzielić się tymi 50...To gdzie one giną?

Bóber Gość
~Bóber
Zgadzam sie z Marta, to dziwne... 2011-07-17 21.31

ale wracaja do tematu, to jak napisal Adam "Przecież miał być zakaz wstępu, ogrodzenie,ochrona..."
Taaa ogrodzenie po terenach miasta... ciekawe czy to jest wykonalne i kto to za to odpowiada, ze strony miasta?!

wujek Gość
~wujek
RUSCY 2011-07-17 22.02

To wszystko Ruscy!!! Pewnie było słychać strzały ale nikt nie zwrócił uwagi...
Nie powinni ingerować w Zakrzówek nikt i nic, a to że się topią ludzie to tylko z braku rozsądku-melanżują przy skałach, noga im się obsunie i już jest masakra... Jak pierwszy raz zobaczyłem Zakrzówek to powiedziałem od razu że nigdy nie chciałbym być tam pijany bo jest hardkorowo niebezpiecznie...

Marta Gość
~Marta
Byłam dziś na Zakrzówku 2011-07-17 22.04

Dziś byłam się kąpać na Zakrzówku. Są bramki zgadza się,ale co z tego ludzie którzy byli przyzwyczajeni do Zakrzówka nawet bramki niepowstrzymany. Jest szlaban, który nie wpuszcza samochodów też za daleko, ale na nogach przejść można. Uważam że zagradzanie nic nie da, ludzie się kąpali i kąpać będą... ale nie podlega wątpliwość że trzeba mieć też zdrowy rozsądek ponieważ jak widzę ludzi którzy wypili flaszkę wódki, piją piwo i jak wstają to się zataczają tak, że się zastanawiałam czy zaraz któryś do wody nie spadnie ze skarpy, a odważniejsi z Nich jeszcze skaczą do wody to nie dziwne że tyle osób ginie tam :(

obi Gość
~obi
zamknąć rzekę Wisłę ! dzisiaj utonęły co najmniej 2 osoby! 2011-07-17 22.05

jak wyżej

bd bd
Przyczyna 2011-07-17 22.29

I znowu przyczyną utonięcia okazała się woda!
Może to w tym przypadku mało śmieszne, ale ludzie się topią z reguły z głupoty. Teren jest piękny i unikalny(pamiętam go z dzieciństwa), więc nie powinno się go likwidować, bo ludzie się tam topią. Gdzie indziej też utonięć nie brakuje. A z teoriami o morderstwach to troszkę przesada.

Knek Gość
~Knek
Właśnie 2011-07-18 00.49

Ludzie toną w wielu miejscach. A nie można zapominać o jednym. To nie jest kąpielisko. To jest teren, jakby nie patrzeć poprzemysłowy, wyrobisko kamieniołomu, to niesie za sobą zagrożenia

fonm Gość
~fonm
GLUPOTA 2011-07-18 09.37

i nic wiecej. Ciało wywozili a gówniarzeria skakała ze skałek. Gdzie ich rodzice? Uwazam ze ciało tego nieszczesnika powinni obwieść dookoła zakrzówka i POKAZAC ludziom - może wtedy by zrozumieli podstawy?

gra Gość
~gra
jasne 2011-07-18 10.20

zabudowa Zakrzówka jest przesadzona od 2006r. mozecie wyrazac opinie ale rzadzic sie nie na swoim to juz przesada!! to jest teren prywatny a to ze ludzie zrobili uzytecznosc publiczna nie szanujac tereny prywatnego nie daje im prawa do ingerowania w zabudowe

Nicole Gość
~Nicole
Byłam tam, 17.07.2011. 2011-07-18 12.18

Byłam tam, 17.07.2011.
Widziałam jak go wyławiają.
Naprawdę nikomu nie życzę czegoś takiego ale ludzie są naprawdę głupi, widzą jak tam jest niebezpiecznie ale oni dalej swoje, a jak popiją to od razu wielce ODWAŻNI się robią albo chwila nieuwagi i booooom do wody.
Jak tak sobie przypomnę to właśnie w ostatnich latach nie było aż tylu śmierci tam, a przynajmniej nie w tak krótkim czasie.
Strasznie to dziwne, a jeszcze teraz jest tak głośno o tym że mają zamknąć Skałki....
A ogrodzenia są ale nie wszędzie, a nawet gdyby to tych idiotów i tak nie powstrzyma od skoków do wody.

Dodaj swój komentarz: