*
Otwarcie Futura Park w Krakowie jesienią Dodane 2011-06-29 08.00 , komentarzy 33

Futura Park Kraków w Modlniczce: Otwarcie jesienią, znamy pierwszych najemców

Strefa mody i strefa zakupów - tak podzielony będzie Futura Park Kraków, który w październiku zostanie otwarty w Modlniczce pod Krakowa.

Strefa mody i strefa zakupów - tak podzielony będzie Futura Park ...

Futura Park Kraków w Modlniczce: Otwarci...

Autor: mat. pras.


Biurowiec Bonarka 4 Business już otwarty [zdjęcia]



Futura Park Kraków to nowoczesny obiekt handlowy, który połączy funkcje parku handlowego z centrum outlet. Kompleks pomieści szeroką ofertę sklepów z branż: odzieżowej, obuwniczej, drogeryjnej, wyposażenia wnętrz oraz RTV/AGD, uzupełnioną o ofertę punktów usługowych i kawiarni.

Sklepy w Futura Park w dwóch częściach


- Futura Park Kraków składać się będzie z dwóch niezależnych, ale uzupełniających się części - strefy mody oraz strefy wygodnych zakupów. Powierzchnia handlowa obiektu licząca 22 000 mkw., pomieści około 120 sklepów najpopularniejszych  polskich i międzynarodowych marek z cenami obniżonymi przez cały rok od 30 do 70 procent - mówi  Agata Brzezińska, dyrektor ds. najmu spółki Neinver.


Kliknij w zdjęcie i zobacz, jak będzie wyglądać Futura Park w Modlniczce

Futura Park Kraków, czyli centrum outletu i park handlowy


Factory Kraków znajdzie się na pierwszym piętrze powstającego kompleksu oferując klientom produkty takich marek, jak Tommy Hilfiger, Benetton i Cerro Torre, Franco Feruzzi, Lancerto czy Giaciomo Conti. Na parterze powstanie zaś strefa wygodnych zakupów - park handlowy o powierzchni 20 000 mkw., tu swój salon otworzy m.in. C&A.

Kiedy otwarcie Futura Park Kraków w Modlniczce?


Futura Park Kraków w Modlniczce ma zostać otwarty w październiku 2011 roku.

Zobacz też:


Kliknij w zdjęcie i zobacz fotogalerię z krakowskich wydarzeń
Graffiti: Sztuka czy akt wandalizmu? Zobacz zdjęciaBiurowiec Bonarka 4 Business otwarty [zdjęcia]
Nosiciele Poezji spotkali się pod Wawelem [zdjęcia]
Kraków przyjazny obcasom? Zobacz zdjęcia i wideo
Dodaj artykuł Dodaj zdjęcia
Dodaj imprezę
Bloguj z MM


X

Miejsce
w rankingu
Aleksander Glowania

Związany z MM Kraków od 2008 do 2012 roku, w latach 2011-2012 szef redakcji. Zapraszam na facebook.com/tmvia. UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! Materiały aktualizowane po 18.09.2012 nie są mojego autorstwa i bez mojej wiedzy są edytowane przez obecną redakcję!

Komentarze

aaa Gość
~aaa
jakie sklepy 2011-07-17 11.42

Może ktoś wie czy w Futura można liczyć na Real, Carrefour lub chociaż Tesco? Wiem, że ma być Alma :((

risa Gość
~risa
praca 2011-08-24 21.26

a czy będą prowadzone rekrutacje dla pracowników, bo na razie nic nie widać:/

chętny do pracy w FPK w Modlniczce Gość
~chętny do pracy w FPK w Modlniczce
chętny do pracy w FPK w Modlniczce 2011-08-30 11.57

Również i ja dołączam się do pytania o pracę w Futura Park Kraków dd.wierzbicki@gmail.com

jojo Gość
~jojo
praca futura 2011-08-31 09.52

no cóż z pracą w Futurze cudów nie będzie - bo póki co mają wynajęte około 50% powierzchni, a jako że do otwarcia zostyało tylko 1,5 miesiąca raczej nie można się spodziewać, że szybko wynajmą całą resztę. Nawet Alma, która wynajęła duży lokal - podzieliła go na dwie części i robi tylko połowę sklepu - czyli małe osiedlowe delikatesy; pewnie wszyscy się spodziewają, że Futura to będzie kolejny mega niewypał (po Bonarce i King Squerze)

ja Gość
~ja
praca w futurze 2011-09-12 17.36

na gumtree pojawiają się ogłoszenia, czasem nawet nie zaznaczają, że szukają do futury, okazuje się to dopiero na spotkaniu rekrutacyjnym

SS Gość
~SS
praca 2011-09-17 00.41

ja również byłabym zainteresowana pracą w futura

sylwias87@interia.eu

remo Gość
~remo
PRACA 2011-09-17 12.18

stawka 5-7 zł /h brutto to praca ? czy wyzysk ?

rafcio Gość
~rafcio
pomysł na zycie 2011-09-17 13.05

Po co tyrać w zwykłej pracy do 65 lat zatrudnij się lub otwórz działalność gosp. na 15 lat !
Prawo do wcześniejszej emerytury oprócz służb mundurowych mają :

1.Twórcy i artyści - 15 lat pracy w zawodzie
2.Dziennikarze-15 lat pracy w zawodzie

niemotorniczy Gość
~niemotorniczy
@rafcio 2011-09-17 21.59

Znasz dziennikarza z 15-letnim doświadczeniem zawodowym, który jest na emeryturze? Ponadto upraszczasz. Mundurowi otrzymują po 15 latach pracy 40% ostatniego uposażenia, co gdy sobie policzysz, jest dość marnym groszem.

Małgorzata Gość
~Małgorzata
kobieta 56 lat poszukuje pracy w Futura Park 2011-09-19 18.42

Również poszukuję pracy w Futura Park, mieszkam w okolicy Modlniczki, wykszt.średnie, prawo jazdy kat.B, pracowita, uczciwa, punktualna... gosiad59@op.pl

Ona Gość
~Ona
dojazd 2011-09-23 21.39

orientuje się ktoś jaki tam będzie dojazd?? czy będą stworzone jakies nowe linie mpków? :>

gosia Gość
~gosia
kobieta 25 lat poszukuje pracy w Futura Park 2011-09-29 15.59

poszukuje pracy w Futura Park ,wykszt.średnie, prawo jazdy kat.B,komunikatywna,punktualna,odpowiedzialna,Malgorzata.Jeddras@poczta.fm

gosia Gość
~gosia
25 lat szukam pracy 2011-09-29 16.03

kobieta 25 letnia szuka pracy w Futra Park wykszt.średnie,prwo jazdy kat.B,komunikatywna,punktualna,odpowiedzialna,Malgorzata.Jedras@poczta.fm

MONI Gość
~MONI
kobieta 24 lata poszukuje pracy 2011-10-10 20.24

wykształcenie wyższe (2 kierunki) prawo jazdy kat. B, zorganizowana, punkyualna, sumienna, moni173a@interia.pl

jaaa Gość
~jaaa
ja 2011-10-13 23.05

współczucia ze musicie szukać pracy, ja tam będe na zakupy chodzic a nie do pracy

jaaaa Gość
~jaaaa
kobieta niby juz 25 lat a taka glupia... 2011-10-14 15.52

dziewczyno z pewnością pracodawca znajdzie Twoje mini cv w komentarzu pod jakimś dennym artykułem, żal

Ziomek Gość
~Ziomek
niby macie wykształcenie a robicie z siebie pośmiewisko... 2011-10-18 18.47

Wiecej rozumu ! :)

lol% Gość
~lol%
dojazd 2011-10-18 19.10

Ale jak tam dojechać?

boss Gość
~boss
7 zeta brutto 2011-10-18 19.58

niewolnicy poszukiwani po studiach , buchacha ....

hugo Gość
~hugo
@boss 2011-10-18 20.21

Ciekawe. Znam parę osób pracujących w tych sklepach i nikt nie ma tak "wysokich" zarobków. Nie siej fermentu! No chyba że tobie tyle oferowano, ale pewnie były ku temu podstawy :)

grzes Gość
~grzes
szukaj dojazdu 2011-10-21 01.08

Każda galeria która szanuje klienta pisze na swojej stronie internetowej jakimi autobusami komunikacji miejskiej można do danej galerii swobodnie dojechać,a ta galeria która się otworzyła w Modlniczce ma w dupie klientów chcących do tej galerii dojechać komunikacją miejską i po prostu ich olewa.

czarnulka Gość
~czarnulka
dojazdd 2011-10-23 01.42

dojaz autobusem a jak sie dostac do autobusy to tak napewno dostanieci sie 4 z ronda mogilskiego i 8 z podgórza i busem z ul.Zygmunta Augusta busem tylko mozecie jechac busem co maja tabliczke KRZESZOWICE bo inne busy nie dojeżdżają tam a i z Galerii Krakowskiej tez sa busy (tak słyszałam) a tu macie autobusy ktore dojeżdżają z Bronowic Małych 248,278,268





mysle ze pomoglam wiec nie bd miec pretensji jak dojechac:)

czarnulka Gość
~czarnulka
tylko 2011-10-23 01.46

tylko musicie wysiasc przy Leroy Merlin ja bylam tam i widzialam ze jest duzo lokali do wynajecie tylko musicie porozmawiac z tym co prowadzi ta galerie

oburzony Gość
~oburzony
futura szybko upadnie ! 2011-10-23 10.37

po pierwsze - kosztowny, daleki i fatalny dojazd z Krakowa klientów,

po drugie - praca za 7 zeta/h minus dojazd z Krakowa i czas stracony na dojazd , chętnych raczej nie będzie,

po trzecie - sam fakt ze, po otwarciu Futury jest dużo lokali do wynajęcia, bo biznesmen wie ze ledwo zarobi na czynsz na lokal i będzie dopłacał do interesu przy takim ruchu jaki będzie przez najblizsze miesiące i lata.

hugo Gość
~hugo
@boss/oburzony 2011-10-23 10.44

Skąd Ty masz te wiadomości o 7 zeta? Opowiadasz głupoty!

Daleki i fatalny dojazd? Gdyby tak było, Leroy już dawno by padł, tak samo Witek. Dziwnym trafem oba świetnie prosperują.

Biznesmen? Ty nim, jak widzę nie jesteś.