*
Dodane 2012-06-23 09.01 , komentarzy 12

Kraków: kąpielisko Kryspinów - dojazd, bilety, ceny

Kąpielisko Kryspinów położone jest w odległości 12 km centrum od Krakowa. Dojazd, bilety i ceny - informacje praktyczne znajdziesz na MM Kraków.

Autor: www.edukacjawpolsce.pl


Kąpieliska, jeziora i baseny w Krakowie [informator]



Kąpielisko Kryspinów jest płatne i strzeżone. Plaże ośrodka są w większości plażami piaszczystymi (część północno-zachodnia) oraz częściowo trawiastymi. Całość zalewu stanowi woda I kl. czystości. Na terenie Ośrodka znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego, zjeżdżalnia wodna, boiska do koszykówki i siatkówki plażowej oraz plac zabaw dla dzieci.

Dojazd do Kryspinowa aglomeracyjnym autobusem 209. Bilety do nabycia na miejscu. Na miejscu dostępny jest również parking dla samochodów. Jeśli wybierasz się do Kryspinowa rowerem, sugerujemy trasę tyniecką, następnie kładką przy autostradzie zmieniamy stronę Wisły, dojeżdżamy do Piekar, a stamtąd asfaltową dróżką do Kryspinowa. Krótszym, ale bardziej ruchliwym wariantem jest przejazd rowerem ulicami Królowej Jadwigi i Olszanicką.

Bilety wstępu na kąpielisko Kryspinów w sezonie 2012

bilet ulgowy (7-15 lat) - 6 zł
bilet normalny - 12 zł
bilet rodzinny - 20 zł 
wjazd samochodu - 10 zł

KARNET - 100 zł (obejmuje wejścia na Ośrodek oraz wszystkie imprezy przez cały sezon).
Dzieci do lat 6 - bezpłatnie.
Bilet rodziny dotyczy rodziców z dowolną liczbą dzieci w wieku do 15 lat.
Po godzinie 17.00 wejście na teren Ośrodka w cenie biletu ulgowego.





Informator MM: Teatry | Policja | Noclegi | Kościoły | Rozkład MPK | Wyniki Lotto |
Baseny i kąpieliska | Hot spoty | Plan miasta
| Kina w Krakowie | Pogoda w Krakowie

X

Miejsce
w rankingu
Angelika Witkowska

Najpierw był bieg, a dopiero po nim towarzyszący mu byt, którym byłam ja. Biegnę, więc jestem.

Komentarze

pati Gość
~pati
dojazd 2012-06-24 11.08

na jakim przystanku 209 najlepiej wysiąść ?

krakowiaq Gość
~krakowiaq
kryspinow 2012-06-24 11.09

a dlaczego nie napisali ze jest czesc plazy dla fanów nagiego opalania ??

209 Gość
~209
209 2012-06-24 11.51

kryspinow zalew

kasia Gość
~kasia
fuj 2012-06-24 13.00

ciekawe czy pousuwali zdechle ryby? wszystko takie beznadziejne w tym krk. zeby nie bylo czsytego i zaufanego miejsca zeby wyjsc nad wode. wszedzie smrod i brud i jeszcze 10zl kaza placic za wejscie. zarty jakies. wole sobie basen nadmuchac i w ogrodku posiedziec, bo ani na kryspinow, ani na bagry ani na inny brudny wynalazek juz w zyciu sie nie wybiore. TRAAGEDIA,

Michal Gość
~Michal
wypoczynek 2012-06-26 16.16

Z wypoczynkiem w Krakowie jest beznadziejnie,czegoś takiego nie widziałem,jezioro Kryspinów to klasa upadła nie mieszcząca się w normach cywilizacji.Dojazd to makabra z jednym autobusem,który w powrotnej drodze jeżdzi raz na pół godziny,zapchany do granic nie możliwości.
No tak,fuj.

grzes Gość
~grzes
cena biletu kosmiczna 2012-06-30 10.05

cena biletu kosmiczna i to za teren tylko czesciwo od biedy zagospodarowany cena jes naprawde nie adekwatna do jakosci wypoczynku

Bambino Gość
~Bambino
Ale ceny 2012-07-07 19.04

nawet za wjazd 10zl :)

jam Gość
~jam
golasy 2012-07-28 18.36

jest tam plazy dla fanów nagiego opalania ??

pepa:) Gość
~pepa:)
MASAKRA 2012-11-27 10.40

zbierałam się,zbierałam aż wkońcu dzisiaj(od lata)mam zamiar napisać o tym kryspinowie do uwagi żeby się zabrali za dupy tym co biorą za wejście kase bo dość że cena kosmos to z jakiej okazji kasują jak tam stoją znaki na plaży ZAKAZU KĄPIELI?to o co tu chodzi? mam nadzieje że zawojuje w tej uwadze i zainteresuje ich tym problemem

Paula Gość
~Paula
LITOŚCI POLACY 2013-07-29 08.37

Czy Wam wiecznie musi cos przeszkadzac? musicie się czegoś czepić? Marudy zrzędy i nic więcej. Nie pojedziecie 2 raz jak Wam się nie spodobało. Mi sie podoba w kazdej wolnej chwili jade na kryspi. Nie biorę nigdy udziału w tak prymitywnych dyskusjach. Jestem tu pierwszy raz żeby sprawdzić dojazd i już od rana zepsuty humor polakami marudami!

krakus Gość
~krakus
Donosicielstwo do Policji 2013-08-02 08.08

Uwaga na delikatesy zlokalizowane w Budzyniu zaraz przy skręcie w lewo od drogi głównej - tej między zalewami - właściciele to donosiciele Policji. Od strony kąpieliska brak znaku informującego o zakazie parkowania (jest ukryty w głębi ulicy za krzewami) - właściciele delikatesów mają parking za 10 zł (!!!!!) - z nudów, z powodu braku klientów donoszą na Policję - a Policja skwapliwie usługuje.

... Gość
~...
1. klasa czystości wody?! 2013-08-05 02.34

Wolne żarty... przestałem tam przyjeżdżać gdy zdarzyło mi się wynurzyć zaraz koło napęczniałego kupska.