*
Dodane 2013-06-07 08.30 , komentarzy 16

PKS Kraków: Rozkład jazdy autobusów [Regionalny Dworzec Autobusowy RDA - informator]

PKS Kraków: na tej stronie znajdziesz informacje o rozkładzie jazdy autobusów z i do Krakowa na Regionalnym Dworcu Autobusowym RDA.

PKS Kraków: Rozkład jazdy autobusów [Regionalny Dworzec Autobusowy RDA - informator]

PKS Kraków: Rozkład jazdy autobusów [Reg...

Autor: RDA - screen ze strony wyszukiwarki

Większość połączeń autobusowych w Krakowie, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich, jak i lokalnych, obsługiwana jest na Regionalnym Dworcu Autobusowym w Krakowie przy ul. Bosackiej.

RDA Kraków: rozkład jazdy autobusów PKS


Regionalny Dworzec Autobusowy utrzymuje połączenia autobusowe ze wszystkimi miastami regionu, ważniejszymi miastami w Polsce oraz niektórymi zagranicznymi.

Zobacz także: Na jedną ofertę pracy nawet 11 chętnych. Sprawdź, ile osób czeka na pracę w Twoim regionie


Wyszukaj połączenie autobusowe z dworca na stronie RDA

[klik]

Zobacz aktualne odjazdy autobusów z Krakowa

[klik]

Zobacz aktualne przyjazdy autobusów do Krakowa

[klik]

Jak oceniasz komunikację autobusową w Krakowie, rozkład jazdy i komfort połączeń? Zapraszamy do dyskusji pod tekstem.RDA Kraków - jak dojechać?


Regionalny Dworzec Autobusowy znajduje się obok dworca kolejowego Kraków Główny. Komunikacją miejską dojedziemy do niego liniami, które zatrzymują się na jednym z przystanków: Dworzec Główny Wschód (najbliżej), Dworzec Główny Zachód-Galeria, Uniwersytet Ekonomiczny, a także Lubicz i Dworzec Główny (odrobinę dalej, będziemy mieli do przejścia jeszcze ok. 500 metrów). Oznacza to, że na dworzec autobusowy dostaniemy się niemal z każdej części miasta.

Jeśli jedziemy samochodem, najlepiej jest go zostawić na parkingu nad peronami dworca PKP lub nad Galerią Krakowską (parkingi płatne).X

Miejsce
w rankingu
Amadeusz

Zapraszam na mojego bloga: LoveRower.pl Teksty w tym serwisie widniejące pod moim nazwiskiem, opublikowane z datą po 31.12.2011 nie są mojego autorstwa i nie odpowiadam za ich zawartość merytoryczną i jakościową.

Komentarze

Zdenerwowany zastaną sytuacją, Jacek Sulikowski                                         Gość
~Zdenerwowany zastaną sytuacją, Jacek Sulikowski
Szczyt organizacji. !!!!!!!!!!!!! 2012-07-21 21.24

Gdzie wysadzić starsze, niesprawne osoby aby łatwo mogły dojść do autubusu na peronie?
Blisko, kilkadziesiąt metrów na jednym poziomie.
Nie wszyscy mają uprawnienia dla niepełnosprawnych.

gz Gość
~gz
Złodzieje 2013-07-11 23.50

Jeśli chce się wyjechać z parkingu Galerii Krakowskiej i robi sie to po raz pierwszy, ma się duże szanse na wjazd na dworzec autobusowy. A tam ochrona za wjazd, który naprawdę nikomu nie przeszkadza kasuje 80 PLN. Zabłąkanego kierowcę, zwykle z obcego miasta gonią ochroniarze w czerni, straszą gazem i wezwaniem policji - w efekcie chyba każdy płaci. Dlaczego? Bo mu szkoda czasu na czekanie i dyskusje. Policja przecież takiego kierowcę może pouczyć, ale ochroniarze straszą 200 zł mandatu i 6 punktami karnymi. Opłata wynosi 79,50, każdy daje 80 zł, ale 50 gr nikt nie zwraca. To złodziejstwo w czystej postaci, chamstwo zarządcy dworca. Poszkodowani nie zostawiajcie tego bezkarnie, czy jeśli ktoś zawróci na Waszym podwórku to go za to kasujecie???

bulwers Gość
~bulwers
Internetowy rozkład jazdy((bee... 2013-08-24 16.19

Nie da się sprawdzić godziny odjazdu z RDA, przed aktualną godziną w danym czasie, gdzie tez jest podana godz przyjazdu na miejsce docelowe o co mi właśnie chodziło, żeby wyjechać po znajomych. Przykładowo o godz 14.15 chciałem sprawdzić o której będzie autobus na miejscu, który miał odjechać o 14.05 z RDA

Zagubiony Obieżyświat Gość
~Zagubiony Obieżyświat
Rozkład 2013-08-26 16.10

Szkoda śliny... nic wyczytać nie można z tego "cudu" naszych informatyków -.-

Andrzej Gość
~Andrzej
Najgłupsza wyszukiwarka jaką kiedykolwiek widziałem 2013-09-10 19.57

Co za durna wyszukiwarka odjazdów autobusów. Skąd ja mam widzieć o której godzinie odjeżdża autobus a mam to podać. Jakbym wiedział to bym nie sprawdzał. Chcę się dowiedzieć o której godzinie odjeżdża autobus i się nie dowiem bo muszę to sam określić. Dawniej wskazywało się dzień i pokazywała się cała lista z danego dnia a teraz nic się nie dowiem jak nie znam dokładnej godziny odjazdu.

Darek Gość
~Darek
chamskie kasowanie za wjazd 2013-09-25 23.13

Mieszkam w obcym mieście, wjechałem przez pomyłkę na dworzec autobusowy w krakowie [ specjalnie pisze z małej litery ] bo to miasto dla mnie jest złodziejem i nie zasługuje na poważanie. durni ochroniarze strasząc policją i mandatami wymusili zapłatę prawie 80zł.Dłużej trwało zapłacenie opłaty niż przejazd. Panowie radni z tego durnego miasta - więcej do was nie przyjadę i nie zostawię w waszym zas....m mieście ani zeta, jesteście złodziejami ,a takich najlepiej unikać , zastanówcie sie ile stracicie, wszystkim moim znajomym od dzisial odradzam pobyt w krakowie, mieście oszustów i złodziei, wasz były turysta.

Jagoda Gość
~Jagoda
wyszukiwarka 2013-10-11 14.27

Żeby znaleźć jakieś połączenie i gdz. odjazdu , trzeba pojechać na dworzec przeczytać na rozkładzie jazdy,potem w wyszukiwarce dokładnie wpisać skąd i dokąd ,dokładną godzinę wyjazdu i już nam wyszukiwarka znajdzie

jasio Gość
~jasio
wyszukiwarka 2013-10-22 17.31

nie wiem w czym mają problem moi przedmówcy we znalezieniu godziny odjazdu z RDA, po prostu wpisuje sie przypuszczalną godzinę która nas interesuje i zatwierdzamy a ona szuka i znajduje połączenia które są w tym akurat czasie a jak za późno to wpisać jeszcze wcześniejszą godzinę i to wszystko w temacie . :)

turysci z zagranicy Gość
~turysci z zagranicy
chamstwo po krakowsku 2013-10-26 17.58

Przez pomylke wystarczy wjechac w uliczke z niewidocznym znakiem zakazu a tu NIESPODZIANKA, ochroniarze zamiast udzielic informacji to naprowadzaja do plyty dworca i wymuszaja characz 80zl, (nas straszylii policja, 15 punktami karnymi i mandatem 500z) Nie odwiedzimy juz nigdy tego miasta BEZPRAWIA po takim potraktowaniu.

Irena Gość
~Irena
gość-Irena 2013-11-14 12.30

wyszukiwarka jakaś dziwna, nie mogę znaleść rozkłady wyjazdu autobusów do Kielc z Krakowa. Nie znam godzin odjazdu autobusów, zeby dokładnie wpisac godzine. Tego chciałam się dowiedziec aby wybrac odpowiednią godz. odjazdu. Ktoś bardzo mądry to tak skonstruował, że prosty człowiek nie da rady odczytac o co chodzi.

Krak 2 Gość
~Krak 2
rozkład 2014-01-06 14.02

jedyne co tu działa to reklamy. Beznadziejna strona

krokowiaczek Gość
~krokowiaczek
czy informatycy w polsce to barany ? 2014-08-01 11.00

..Nie da sie znalezc normalnego rozkladu jazdy z dworca w Krakowie...
istnieja strony ,,rozklad jazdy kup AGD.. kup mieszkanie,

KKK Gość
~KKK
dla kogo ta wyszukiwarka 2014-08-08 21.04

Dla kogo ona jest. Czy mamy nabijać kasę informacji telefonicznej.???

skok Gość
~skok
wystarczy tak mało 2014-08-19 11.57

Proszę zamieścić rozkład odjazdów (z) i przyjazdów (do) RDA Krakow.
I tyle. Każdy sobie sam wyszuka odpowiedni kurs.

Sepi Gość
~Sepi
wielkie Scheiße!! 2014-11-19 19.43

hehe....najprosciej jest zrobic zdjecie (duzy format o duzej rozdzielczosci tego rozkladu jazdy i zalatwione. a nie - tu jest sto tysiecy reklam a tresci wielkie zero!!!!! .......... a tu do tego jeszcze wpisac tresc z obrazka....hehe....xDD

wkurzony klient Gość
~wkurzony klient
co za durna wyszukiwarka połaczen 2014-11-22 12.39

Kiedy szukam połączenia w wyszukiwarce, próba wpisania miejsca, do którego chce się jechać kończy się za każdym razem komunikatem że podana nieprawidłowa nazwa. Jak podać nazwę miasta, do którego chcę jechać skoro nazwa miasta nie jest akceptowana?
To jakiś debilizm.

Dodaj swój komentarz: