*
Prima Aprilis 2010 Dodane 2010-04-01 17.59 , komentarzy 2

Prima Aprilis: Jak wkręcali dziennikarze

Jeśli nie udało Wam się nikogo dzisiaj wkręcić - następna "legalna" okazja za rok. Żartować próbowali też dziennikarze - sami oceńcie, na ile im się to udało.

MM Kraków

Lawinę komentarzy wywołał nasz materiał o uszkodzonym moście Kotlarskim, który rzekomo miał nadawać się do remontu. Informacja jest naturalnie nieprawdziwa - most ma się dobrze i nic mu nie grozi, mimo trwającej tam aktualnie budowy linii tramajowej.MM Silesia

Wg Mojego Miasta Silesia, na dachu wieżowca Altus powstanie mini-lotnisko dla helikopterów i powietrznych taksówek. Wysuwane, supernowoczesne lądowisko dla małych helikopterów wybudowane na najwyższej kondygnacji wieżowca będzie pierwszym tego typu obiektem na Śląsku i drugim w Polsce. Podobne lotnisko funkcjonuje już w Warszawie.

Swoją drogą, gdyby takie lotnisko faktycznie powstało...Onet.pl

Onet napisał o żarcie europosła Marka Siwca, który sugeruje, że Janusz Palikot będzie zajmował jedno z ważniejszych międzynarodowych stanowisk. Co więcej, w oparciu o wiedzę i doświadczenie posła PO stworzona zostanie strategia pokoju dla Bliskiego Wschodu.

Udany żart?Newsweek.pl

O Palikocie głośno jest również w Newsweeku, który twierdzi, że to właśnie poseł z Lublina zastąpi Bronisława Komorowskiego na stanowisku marszałka Sejmu, gdyby ten wygrał wybory prezydenckie.

Dobry pomysł?Gazeta Pomorska

Na łamach Gazety Pomorskiej z kolei przeczytamy o geście Polaków mieszkających za oceanem, którzy postanowili wspomóc biednych rodaków i podarowali słupskiej policji paliwożernego Cadillaca.

Auto czeka teraz tylko na przerobienie na gaz i już wkrótce wyruszy na pomorskie drogi. Pewnie sprawdzi się jako nieoznakowany radiowóz ;)Dziennik.pl

Zmiana opon 4 razy w roku? To możliwe wg Dziennika, a w zasadzie wg Parlamentu Europejskiego, który taki pomysł chce przeforsować. - Zauważalna poprawa bezpieczeństwa na drogach, do której przyczyniła się popularyzacja opon zimowych spowodowała, że Unia Europejska postanowiła pójść za ciosem i skłonić kierowców do wymiany opon nie dwa, ale aż cztery razy do roku - czytamy w Dzienniku.

A może 12 razy?Gazeta.pl

Pomysł na to, jak rozprawić się z psimi kupami ma jedna z warszawskich dzielnic - informuje Gazeta.pl. Zdaniem portalu, akcja "Liczy się kupa" pomoże w utrzymaniu czystości na osiedlu.

Trzymamy kciuki!

Zauważyliście jeszcze inne żarty? Dodawajcie je w komentarzach, śmiejmy się wszyscy razem :)

X

Miejsce
w rankingu
Aleksander Glowania

Związany z MM Kraków od 2008 do 2012 roku, w latach 2011-2012 szef redakcji. Zapraszam na facebook.com/tmvia. UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! Materiały aktualizowane po 18.09.2012 nie są mojego autorstwa i bez mojej wiedzy są edytowane przez obecną redakcję!

Komentarze

Ktoś Gość
~Ktoś
=] 2010-04-01 21.59

Mnie dzisiaj "Dzień dobry TVN" Nabrało xDD Pokazywali pogode na 30 stopni troche byłam w szoku ze rano jest narazie 13 stopni ale miałam nadzieje ze popoludniu bd ładniej. Dopiero kiedy poszlam do fryziera , frzyzierka uświadomila ze to prima aprimis i nie bd zadnych 30 stopni ;(

abul Gość
~abul
sport 2010-04-01 23.35

w sporcie na tvp1 powiedzieli że w zakopanym zbudują skocznie mamucią, a w sportowym wieczorze na tvp info powiedzieli że josep guardiola (trener barcelony) będzie doradcą józefa wojciechwskiego (prezes Polonii Warszawa).

Dodaj swój komentarz: