*
Dodane 2010-03-25 13.32 , komentarzy 86

Michałowice: Dwa wypadki, utrudnienia na krajowej "siódemce"

Do dwóch wypadków drogowych doszło dziś ok. godziny 10 w Michałowicach. Jeden utrudnił przejazd drogą krajową Kielce - Kraków.

W pierwszym wypadku, przed godziną 10, na ul. Krakowskiej w Michałowicach zderzyły się dwa busy. - Jedna osoba została ranna, ale nie zagraża jej niebezpieczeństwo - powiedziała Katarzyna Padło z zespołu prasowego małopolskiej policji.

Groźniejszy wypadek miał miejsce niedługo potem, sto metrów dalej. - Z busem marki Mercedes zderzył się ford mondeo - wyjaśnia Padło. Zginęła 40-letnia kobieta, pasażerka forda, zaś kierowcę (również kobietę) i pięcioletnie dziecko pogotowie odwiozło do szpitala. - Pasażerom busa nic się nie stało.

Wypadek spowodował utrudnienia na trasie Kielce - Kraków. Policja zorganizowała ruch wahadłowy, który o godzinie 13 jeszcze się utrzymywał. - Do zderzenia doszło na pasie w stronę Krakowa, więc więcej kłopotów mieli kierowcy jadący właśnie w tym kierunku - uzupełnia nasza rozmówczyni.


Wypadek w Pobiedniku Wielkim - policja apeluje o ostrożność


Kierowcy dwóch volkswagenów zginęli w nocnym wypadku w Pobiedniku Wielkim. - Apelujemy do prowadzących o ostrożność i uwagę na drodze - mówi Katarzyna Padło.



Informator MM: Teatry | Policja | Noclegi | Kościoły | Lotto | Baseny | Hot spoty | Mapa

X

Miejsce
w rankingu
Amadeusz

Zapraszam na mojego bloga: LoveRower.pl Teksty w tym serwisie widniejące pod moim nazwiskiem, opublikowane z datą po 31.12.2011 nie są mojego autorstwa i nie odpowiadam za ich zawartość merytoryczną i jakościową.

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

E* Gość
~E*
Michałowice 2010-03-25 14.36

Do tego drugiego wypadku, groźniejszego doszło o ponad kilometr dalej od pierwszego wypadku a nie 100 metrów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A pierwszy wypadek miał miejsce o 9:20-30
w tym drugim wypadku podobno kogoś zabrał helikopter, bo był na miejscu wypadku
Straszna sprawa....... bardzo mi przykro :(

sss Gość
~sss
cv 2010-03-25 15.22

ta kobieta to znajoma mojej mamy ta co umarla

widzialem ten wypadek!! Gość
~widzialem ten wypadek!!
!!! 2010-03-25 17.45

Trzeba patrzec jak sie jezdzi!!!!!

tadek Gość
~tadek
BABY z akierownicą! 2010-03-25 19.01

ta baba co zginla wymysila pierszeńtwo temu busowi. BABY patrzcie z czego zyjecie!

tak helikopter zabral te kobiete co zmarła.

Czytelnik Gość
~Czytelnik
Tadziowe stereotypy 2010-03-25 20.13

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Kobieta-za-kierownica-Slabsza-Czy-na-pewno-1981804.html

nikt Gość
~nikt
Straszna tragedia 2010-03-25 20.54

Starsza kobieta zginęła na miejscu, 27 latka nie przeżyła po operacjach, a jej mała córeczka walczy o życie...

kaha Gość
~kaha
Straszne 2010-03-25 21.07

Miejmy wyobraźnię!!!
Jak mi żal tej rodziny!!!

gość Gość
~gość
tragedia 2010-03-25 21.16

nie znam tych osób, ale widziałam miejsce wypadku o 13, jeszcze był samochód... koszmar. Mam 5-letniego syna i bardzo przeżyłam tą tragedię. Łączę się w bólu z rodziną.

asiaf1981 Gość
~asiaf1981
To straszne! 2010-03-25 21.18

Helikpter zabrał małą dziewczynkę do szpitala w Prokocimiu, miała trepanację czaszki, bardzo mi przykro z powodu jej mamy i babci!!!
To przykre że tak się dzieje!
A co do "bab" za kierownicą, to ten kto to pisze niech się zastanowi co skrobie na klawiaturze!!!

gość Gość
~gość
... 2010-03-25 21.24

A skąd pewność że matka nie żyje? Zabrali ją przecież do szpitala. Czy Ktoś wie z jakej miejscowości były ofiary wypadku?

wiem !!! Gość
~wiem !!!
cv 2010-03-25 21.30

zabrali, ale nie przeżyła...

gość Gość
~gość
... 2010-03-25 21.33

Boże drogi, taka młoda. Dla rodziny to koszmar!

Ja Gość
~Ja
Wypadek 2010-03-25 21.57

Miejscowość w której mieszkała ta 27-letnia kobieta to Domiarki

[*]

m Gość
~m
tragedia 2010-03-25 22.13

a skąd wiecie że ta dziewczyna nie żyje?co z dzieckiem?

:( Gość
~:(
[*] 2010-03-25 23.21

jedna zginela na miejscu,druga w szpitalu,a dziewczynka w ciezkim stanie....tragedia :((

zuzka Gość
~zuzka
[*] 2010-03-25 23.22

jedna zginela na miejscu,druga w szpitalu,a dziewczynka w ciezkim stanie....tragedia :((

v Gość
~v
(#) 2010-03-25 23.37

ludzie jak nie macie pewności to nie piszczcie lepiej nic

gość Gość
~gość
,,, 2010-03-25 23.42

Popieram, bo mam nadzieję, że jakoś matka z córką ocaleją,

v Gość
~v
v 2010-03-25 23.49

zasrani paparazzi co wy w szpitalu siedzicie ?

xzc Gość
~xzc
przyczyna wypadku 2010-03-26 01.30

kobieta która jechała fordem dostała prawo jazdy ale nie umiała jezdzić za nią stał drugi samochód inie mógł się doczekać izatrąbił kobieta odruchowo ruszyła prasto pod busa dlaczegowiem ze ona tak zrobiła bo jechałem za nią 2 miesiące wcześniej natym samym skrzzowaniu była taka sytuacja zedroga była wolna izatrąbiłem by jechała fort natychmiast ruszył zaszybko zeby popatrzyć w prawo ilewo kierująca zawierzyła mi ze moze jechać ale ja sprawdziłem czy droga jest pusta było to wieczoremdobrze to zapamiętałem bo fort ruszył natychmiast potrabnięciu topomyślałem kto dał prawo jazdy ikto uczył tąpanią to oni są winni tej tragedi

obiektywny detektyw Gość
~obiektywny detektyw
ty od przyczyny !!! 2010-03-26 08.21

A kto Ciebie uczył pisac ?
Piszesz BZDURY i podajesz nie prawdziwe, kłamliwe informacje !!!
Jak ci nie wstyd w obliczu takiej tragedii !!

Może i zawiniła, może wyjeżdzała z pod sklepu.

Ale zastanówmy się, jezeli Ona ruszała z miejsca to z jaką prędkością jechał BUS (dozolone 50) skoro było tak potęzne uderzenie że są dwie ofiary smiertelne i małe dziecko w stanie b.cięzkim .

: Gość
~:
wypadek 2010-03-26 09.17

czy na prawdę nie żyje ta młoda kobieta ,co z dzieckiem?napiszcie jeśli wiecie, widziałam ten wypadek to straszne

lalalal Gość
~lalalal
wypadek 2010-03-26 09.31

to co sie stało to bardzo wielka tragedia dla tej rodziny bardzo współczuje mężu tej mlodej kobiety

Adam Adam
Przeżywacie ,jak stonka oprysk ! 2010-03-26 09.32

Dajcie już sobie sianka,wydarzyła się tragedia,dwie osoby nie żyją.Dziecko walczy w szpitalu,zrozumcie rodziny ofiar.
Postawcie się w roli członków rodziny,czytając te wpisy....
Już kiedyś ktoś powiedział,krew budzi najwięcej emocji!

gość Gość
~gość
wypadek 2010-03-26 09.56

to po co trąbicie i pospieszacie kierowców, tam jest kiepska widoczność," kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień"