*
Dodane 2009-11-19 08.34 , komentarzy 0

Jubileuszowe Miasto Kobiet [posłuchaj]

Od kilku dni w Krakowie jest już nowe, jubileuszowe wydanie dwumiesięcznika "Miasto Kobiet". Tym razem wyjątkowe, bo wzbogacone o okładkę wyłonioną w drodze konkursu na pięciolecie magazynu.

- Z okazji pięciolecia istnienia magazynu zaprosiliśmy naszych czytelników do zaprojektowania okładki jubileuszowego magazynu. Byliśmy ciekawi jak interpretowane jest nasze pismo, współczesna kobieta i miasto, w którym żyje - mówi Aneta Pondo, założycielka i redaktor naczelny magazynu.

Konkurs wygrał Piotr Włodarczyk i to właśnie jego zdjęcie trafiło na okładkę listopadowo-grudniowego Miasta Kobiet. - Zwycięski projekt jest intrygujący, czysty i elegancki - powiedział przewodniczący jury prof. Jan Nuckowski.

- Od 1,5 roku zajmuję się fotografią, mój pomysł z wykorzystaniem techniki światłocienia okazał się trafny i to jest dla mnie kolejny sygnał, że to co robię ma sens - mówił zwycięzca podczas wręczenia nagród.

Nagrodzone okładki oraz najlepsze prace można oglądać na pokonkursowej wystawie w Galerii Krakowskiej jeszcze do środy (25 listopada), na poziom -1, przy Empik-u.Posłuchaj więcej o magazynie:
X

Miejsce
w rankingu
Kinga Zielinska

Były wydawca i dziennikarz MM Kraków. Obecnie mieszka w Holandii i zdobywa nowe kierunki rozwoju:)

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!
Dodaj swój komentarz: