*
Matura z WOS 2012 - testy pytania i odpowiedzi Dodane 2012-05-11 15.20 , komentarzy 20

MATURA Z WOS-U 2012: 11 maja: WOS, Wiedza o społeczeństwie [klucz odpowiedzi cke, arkusze, testy]

W piątek, 11 maja, maturzyści będą pisać maturę z WOS-u na poziomie podstawowym i rozszerzonym. U nas arkusze i odpowiedzi.

wiedza o społeczeństwie | matura 2011 | testy | odpowiedzi | matura wos 2012


UWAGA! Tu będą odpowiedzi z matury 2012 z wiedzy o społeczeństwie. Kliknij, aby odświeżyć


>> Matura 2012: Wiedza o społeczeństwie: poziom podstawowy: odpowiedzi


>> Matura 2012: Wiedza o społeczeństwie: poziom podstawowy: pytania


>> Matura 2012: Wiedza o społeczeństwie: poziom rozszerzony: odpowiedzi


>> Matura 2012: Wiedza o społeczeństwie: poziom rozszerzony: pytania




Matura z wiedzy o społeczeństwie w 2012 roku odbędzie się 11 maja. Punktualnie o 9 do stolików zasiądą wszyscy, którzy piszą maturę z języka polskiego na poziomie podstawowym.

Matura 2012 z wiedzy o społeczeństwie na poziomie rozszerzonym odbędzie się również 11 maja, również o godzinie 9.00.

Zobacz arkusze maturalne z poprzednich lat

Wiedza o społeczeństwie

poziom podstawowy

poziom rozszerzony

Matura 2012 arkusz klucz arkusz klucz
Matura 2011 arkusz
klucz
arkusz
klucz
Matura 2010
arkusz
klucz
arkusz
klucz
Matura 2009
arkusz
klucz
arkusz
klucz
Matura 2008
arkusz
klucz
arkusz
klucz
Matura 2007
arkusz
klucz
arkusz
klucz
Matura 2006
arkusz
klucz
arkusz
klucz
Matura 2005
arkusz
klucz
arkusz
klucz

Zobacz arkusze matury próbnej z poprzednich lat

Wiedza o społeczeństwie

poziom podstawowy

poziom rozszerzony

Matura 2012 arkusz
klucz
arkusz
klucz

Sprawdź terminy matury w 2012 roku


Arkusze i odpowiedzi: matura z języka polskiego 2011





Zobacz na MM: Wywiady | Serwis motoryzacyjny | Photo Day - plenery fotograficzne |
Blogi | Zdrowie i uroda | Konkursy MM | MoDO
| Inwestycje | Recenzje | Rowery

Matura 2011: Sprawdź odpowiedzi i arkusze egzaminów maturalnych wszystkich przedmiotów


Język PolskiMatematykaJęzyk AngielskiWOSBiologia
Język NiemieckiFizykaFilozofiaGeografiaWiedza o tańcu
Język RosyjskiInformatykaJęzyk ŁacińskiHistoria

Lubisz swojego nauczyciela? Chcesz go wyróżnić? Zgłoś go do konkursu "Belfer roku"!


X

Miejsce
w rankingu
Amadeusz

Zapraszam na mojego bloga: LoveRower.pl Teksty w tym serwisie widniejące pod moim nazwiskiem, opublikowane z datą po 31.12.2011 nie są mojego autorstwa i nie odpowiadam za ich zawartość merytoryczną i jakościową.

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Sara Gość
~Sara
nn 2011-05-09 12.33

I obrazek: klientelizm?

karina Gość
~karina
wos 2011-05-09 12.36

Sara ja tez tak własnie zaznaczyłam . 1 to chyba było demokracja posrednia i bezposrednia 2 . zasada prawa krwi z tego co pamietam .

Sara Gość
~Sara
ff 2011-05-09 12.47

ja napisałam zasada krwi ;/ to pewnie zle bedzie..

mademoiselle Gość
~mademoiselle
wos 2011-05-09 12.49

Ja miałam zanik pamięci xD Ale wierze, że jakoś poszło... według mnie to ten obrazek przedstawiał właśnie klientyzm.

karina Gość
~karina
wos 2011-05-09 13.09

ja tez to pewnie mam zle , bo sugerowalam sie tym , ze tak gdzie graniczymy to tam jest najwiecej mniejszosci

Sara Gość
~Sara
dd 2011-05-09 13.12

haha! ja tez xd bo z tym mam problem zawsze :P
kurde... probna była taka banalna, a dzis to takie trudne było ;( tyle błędow mam, ze martwie sie, czy ja w ogole to zdam!

Sara Gość
~Sara
dd 2011-05-09 13.15

a tam z tymi kleskami, to mieliscie w pierwszych dwoch prezydent na wniosek rady ministrow??

karina Gość
~karina
wos 2011-05-09 13.20

no, a w ostatnim sama rada ministrów tylko wlasnie nie wiedzialam czy dopisywac sejm i zostawiłam sama rade ministrów . kurcze to wszystko wydawalo sie takie proste, ale tyle bledów zrobiłam , zę masakra . nawet zapomnialam jak ma kwasniewski na imie hah

karo Gość
~karo
karo 2011-05-09 13.21

no kurwa, ja zapomnialam jak jaruzelski na na imie to napisalam stanisław, haha ale beda mieli polewke ; D

karina Gość
~karina
wos 2011-05-09 13.24

traktat lizboński ? hah . ja też myslałam ze to za jego czasów , ale to chyba jednak bylo za czasów Kaczyńskiego ;p

angela Gość
~angela
wos 2011-05-09 13.28

a co napisaliście w tym co Francja jakieś porozumienie zawarła że jak ono sie nazywa?

ananas Gość
~ananas
wos 2011-05-09 13.31

Nawet łatwe było :D
Polecam konkurs, dla maturzystów. Wystarczy wejść na stronę : www.konkurs.terazwroclaw.pl/,
można wygrać indeks lub wysokie stypendia, które na pewno się przydadzą . Wpisujac kod : 0A02981A uzyskujecie już 2 punkty. Dodatkowo za rozwiązanie prostego testu abc, macie kolejne 10 i dzięki temu - bierzecie udział w losowaniu cennych nagród!

Aleksander Glowania Aleksander Glowania
Arkusze 2011-05-09 13.35

Już są! Zerkajcie :)

marcela Gość
~marcela
wos 2011-05-09 13.35

No ja panią Janinę Ochojską przechrzciłam na Irenę Hojarską xD I w dodatku napisałam że Caritas a nie Polska Akcja Humanitarna... Kuurde...:P

ryjek Gość
~ryjek
ryjek 2011-05-09 13.46

łatwa była ta matura :D

WOS Gość
~WOS
WOS 2011-05-09 14.07

kiedy odpowiedzi?

.. Gość
~..
masakra 2011-05-09 15.17

no coment

basia Gość
~basia
WooS! 2011-05-09 15.19

Ile można czekać ?!!;/

Dominika Gość
~Dominika
Dominika 2011-05-09 20.07

jedyny mój problem to ta mapa
ABSTRAKCJA

wos Gość
~wos