*
Próbny Egzamin gimnazjalny 2012/2013 | próbny egzamin gimnazjalny | próbny egzamin gimnazjalny | egzamin gimnazjalny testy | egzamin gimnazjalny zadania | egzamin gimnazjalny odpowiedzi Dodane 2012-11-13 15.30 , komentarzy 27

Próbny egzamin gimnazjalny 2012/2013: język polski, historia i wiedza o społeczeństwie [pytania, wyniki, odpowiedzi]

13 listopada 2012 próbny egzamin gimnazjalny z części humanistycznej (historia i WOS) oraz z języka polskiego CKE. U nas odpowiedzi, pytania, arkusze.

[Operon] 13 listopada 2012 próbny egzamin gimnazjalny z części ...

Próbny egzamin gimnazjalny Operon 2012/2...

Autor: archiwum MM


Próbny egzamin gimnazjalny 2012/2013: Język angielski i niemiecki [pytania, odpowiedzi]



Próbny egzamin gimnazjalny 2012/2013: Język polski, WOS i Historia


13 listopada przeprowadzony zostanie próbny egzamin dla gimnazjalistów - tzw. diagnoza wiedzy i umiejętności uczniów trzecich klas gimnazjów. Pierwszego dnia egzaminu będzie to sprawdzenie wiedzy humanistycznej, czyli z historii, WOS oraz języka polskiego.

Próbny egzamin gimnazjalny rozpocznie się o godzinie 9, od testu z historii i wiedzy o społeczeństwie, a po godzinie i krótkiej przerwie gimnazjaliści zasiądą do testu z języka polskiego.



Próbny egzamin gimnazjalny 2012/2013: Matematyka, część przyrodnicza (biologia, chemia, fizyka, geografia) [odpowiedzi, wyniki, testy]


Kliknij w zdjęcie i zobacz fotogalerię z krakowskich wydarzeń
Krzysztof Nęcka wygrał konkurs na film o Podgórzu!Moda na ulicach Krakowa! Zobacz zdjęcia
Krakowski Bieg Kelnerów. Kto wygrał? Sprawdź!
Tak wygląda nowy Dworzec Główny! Zdjęcia
Dodaj artykuł Dodaj zdjęcia
Dodaj imprezę
Bloguj z MM


X

Miejsce
w rankingu
Amadeusz

Zapraszam na mojego bloga: LoveRower.pl Teksty w tym serwisie widniejące pod moim nazwiskiem, opublikowane z datą po 31.12.2011 nie są mojego autorstwa i nie odpowiadam za ich zawartość merytoryczną i jakościową.

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

hmmm Gość
~hmmm
hmm 2011-12-07 12.58

kiedy beda odpowiedzi z polskiego?

piotr Gość
~piotr
odp 2011-12-07 13.09

kiedy odp z polaka ??

pyt. Gość
~pyt.
oł taaa . 2011-12-07 13.10

I jak wam poszedł ? :)

hmmm Gość
~hmmm
hmm 2011-12-07 13.11

z historii najgorzej ;)

Gość Gość
~Gość
hmmm 2011-12-07 13.19

Historia 19/24 pkt, a na polski czekamy ... ;) Nie były AŻ tak trudne, jak nas straszyli (na szczęście!)

stary Gość
~stary
twoj tata 2011-12-07 13.23

z histy max 23pkt....

kkikiikki Gość
~kkikiikki
gosc 2011-12-07 13.24

z historii trudne bylo. na lekcjach historii nie mielismy jeszcze o powstaniu styczniowym i traktatu wiedenskim

Julita Gość
~Julita
historia 2011-12-07 13.34

max z historii to 29 , policzcie sobie. W arkuszu odpowiedzi jest napisane ile punktów można dostać z każdego zadania .:) . ja mam 22/29 :)

stary Gość
~stary
twoj tata 2011-12-07 13.38

z historii 23, z wosu 6!!

Izabella Gość
~Izabella
Załamana. 2011-12-07 13.53

Historia 26/29 :DD. Moim zdaniem dzisiejsze testy nie były tak trudne, jak nas straszyli :D. Obawiam się, że normalne testy w kwietniu nie będą już takie proste..Zobaczymy jak pójdzie przyroda i matematyka ; d

Aleksander Glowania Aleksander Glowania
@odp 2011-12-07 13.58

odpowiedzi z polskiego: http://www.mmkrakow.pl/photo/1244621/Pr%C3%B3bny+egzamin+gimnazjalny+2011+2012+J%C4%99zyk+polski+-+odpowiedzi

anatol Gość
~anatol
Ale trudne były te pytania 2011-12-07 15.45

Chyba najgorszy był WOS. Pytania były podchwytliwe.
Rozprawka była ciężka. Trzeba było na podstawie "Dziadów" napisać, co to znaczy być człowiekiem. Mieliśmy się też odnieść do innych lektur. W czwartek na pierwszy ogień pójdzie matematyka i przedmioty przyrodnicze w piątek jeszcze języki obce ufffff
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1191575,probny-egzamin-gimnazjalny-2011-2012-polski-historia-wos,id,t.html

pirtras Gość
~pirtras
siemka 2011-12-07 17.11

Kurde ja zawaliłem historię tylko 19pkt na 29...
Polski - z zamkniętych miałem 20

madzia Gość
~madzia
??? 2011-12-07 17.18

Ile max punktów można było dostać z polaka ?

pirtras Gość
~pirtras
odp 2011-12-07 18.38

No zależy jak ci rozprawka poszła:) Juto matma:/ Powodzenia wszystkim życzę;p

Kapeć_ Gość
~Kapeć_
historia :/ 2011-12-07 20.02

historie zawaliłam, wole sobie nawet punktów nie liczyć :( wos fakt był podchwytliwy i rozprawka trudna do ogarnięcia, ale myślę że polak nie był aż tak strasznie trudny, chyba łatwiejszy niż hista. Ok, powodzenia wszystkim jutro na matmie :)

anita Gość
~anita
Z polaka był głupi !!! i trudne były niektóre zadania. Hista była łatwiejsza 2011-12-08 17.37

Trudne były niektóre zadania. Hista była łatwiejsza

anita Gość
~anita
Są od wczoraj odpowiedzi 2011-12-08 17.41

Są od wczoraj odpowiedzi na necie. Kiedyś były łatwiejsze testy. Bd. mieć za testy oceny na czerwono z każdego przedmiotu jaki był na nich.. :(

praktykuj.manifo.com Gość
~praktykuj.manifo.com
Nowy Test Gimnazjalny - powtórka 2012-02-28 00.16

Zapraszamy na powtórkę i przygotowanie z języka angielskiego!
www.praktykuj.manifo.com

ewa Gość
~ewa
Próbne testy 2012 2012-03-24 20.59

Właśnie wystartowały próbne testy gimnazjalne z matematyki na zadania.info
http://www.zadania.info/n/3987747
Pierwszy wygląda ciekawie, chociaż jest dość trudny.

dominika Gość
~dominika
33 pkt z historii 2012-04-24 21.28

ogarnijcie. łącznie do zdobycia jest 33 pkt,
15.1. , 15.2. itp, liczy się jako każdy punkt oddzielnie , tylko w zadaniach prawda/fałsz jest 1 punkt do zdobycia za całe zadanie.

takajedna Gość
~takajedna
egzamin 2012-11-13 12.34

z polaka na lajcie, z historii było strzelanie ;D
kiedy bd aktywne linki?

hfvsjbvsjvj Gość
~hfvsjbvsjvj
hista + wos. 2012-11-13 14.29

ja nawet nie chce sprawdzać tych pkt ; o polak jakoś poszedł .. ale wos i hista masakra . ;<

;>> Gość
~;>>
? 2012-11-13 15.06

ej czy ktoś wie jaka jest suma punktów z całego testu historycznego+wos ? ;>

aga Gość
~aga
powodzenia 2012-11-13 17.15

był bardzo trudny, wgl niektóre pytania niebraliśmy z polskiego i z histy;/ masakra jakaś, życze wam powodzenia na najbliższe dni:)